Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

medzuza98

Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: medzuza98 » 27 sie 2017, o 11:14

Cześć! W tym roku rozpoczynam 1 rok lek-dent w Szczecinie. Stąd moje pytanie, jakie książki i atlasy obowiązują do anatomii? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Piotrr

Re: Jakie podręczniki obowiązują do anatomii na PUM???

Post autor: Piotrr » 27 sie 2017, o 18:20

Czerwonski i krechowiecki. "Zarys anatomii człowieka ". Jak na początku roku napiszesz na forum uczelni to kulisy jakaś sztukę za 50 zł. Z atlasow netter albo sobota. Miałem 2 atlasy ale mi bardziej odpowiadał netter
Lepiej późno niż później... LEKARSKI PUM sezon VI. Ostatnia prosta!!

medzuza98

Post autor: medzuza98 » 31 sie 2017, o 12:14

Dzięki za odpowiedź! Mam jeszcze jedno pytanie, Nettera szukać po polsku, łacinie czy angielski? Nazwy preparatów należy pisać tylko po polsku?

Piotrr

Post autor: Piotrr » 31 sie 2017, o 12:32

Bez znaczenia tak naprawdę. Najłatwiej będzie Ci się uczyć z atlasu z polskim mianownictwem ale w podręcznikach jest dużo nazw łacińskich wiec mimo początkowych trudności które pojawią się z łacina to potem nie będzie to żaden problem. Co do angielskiego mianownictwa to się nie wypowiem bo nie korzystałem
Lepiej późno niż później... LEKARSKI PUM sezon VI. Ostatnia prosta!!

Awatar użytkownika
nika0645

Post autor: nika0645 » 1 wrz 2017, o 12:23

Ja jechałam na Netterze polskim i bardzo sobie chwalę :) Sobotta to fajna jest ale tylko z kości i czaszki, to najwyżej sobie skoczysz do biblioteki do czytelni i sobie przejrzysz przed zajęciami/kołem i będzie akurat ;)

ODPOWIEDZ