"Memorix Anatomia" - polecacie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
S_aureus
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2016, o 15:55

"Memorix Anatomia" - polecacie?

Post autor: S_aureus »

Cześć! Na szczęście I rok studiów (oraz egzamin z anatomii) mam już za sobą, ale chciałbym mieć w domu jakąś książkę (skrypt), opisującą anatomię człowieka w sposób konkretny, zwięzły oraz bez przesadnych szczególików. Chciałbym, by było mi to przydatne na wyższych latach studiów do szybkiej powtórki ważnych rzeczy (np. przed chirurgią, ortopedią) oraz tak po prostu - dla odświeżenia sobie od czasu do czasu wiedzy z anatomii - w racjonalnym stopniu. Kilka miesięcy temu w sklepach pojawiła się książka Memorix Anatomia - chciałbym zapytać, czy ktoś z Was z tego korzystał i jak wrażenia Jest zawarte mianownictwo polsko-angielsko-łacińskie, całkiem przyjazna szata graficzna, ale jak z najważniejszym - treścią? Niestety nie miałem okazji sprawdzić, widziałem jedynie darmowe fragmenty umieszczone na stronie wydawcy.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: "Memorix Anatomia" - polecacie?

Post autor: David »

Jest tam parę lapsusów, ale wg mnie Memorix to podręcznik bardzo dobry. Szczególnie dla osób które maja z anatomii dobre podstawy lub nie uczą się głucho co podręcznik przyniesie. Bdb schematy, które wiele wnoszą, szata graficzna jest dyskusyjna, ale ona po prostu bardziej przypomina schematy z wykładów/prelekcji niż atlas anatomii. Dla mnie warto!
lykorz
S_aureus
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2016, o 15:55

Re: "Memorix Anatomia" - polecacie?

Post autor: S_aureus »

Dziękuję za odpowiedź - Twój okrągły", 900. post na forum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości