Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

To,chyba nie ten watek
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Medyk300 ja studiuje teleinformatyke ale nie radze podejmowac studiow z innej beczki i przygotowywac sie do matury jeszcze. Kwestia indywidualna oczywiscie ale ja osobiscie odradzam. Lwpiej w pelni skupic sie na maturze jak juz nie pyknie to i czas na studiowanie czegos innego sie znajdzie. Pozdrawiam wszystkich starych zapalencow
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Czyli ile razy mozna pisac mature? 5 razy po ostatniej maturze. Ale jak to jewt u osob ze stara podstawa?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Jak masz zdaną maturę, to później możesz poprawiać do usranej śmierci
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Dokładnie Możemy poprawiać do skutku.
I to nasza podstawę programową prawda? Czy piszemy wg nowej?
1/6 SUM WLK
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Pracują? Czy śpią?
Zaczeliscie Tour de matury?
Ja od podstaw zacząłem, by sobie wszystko poprzypominać, a później polecę z grubsza

Piszemy według starej zasady.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Ktory raz poprawiacie?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ja 4x
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Ja również zaczęłam Wiekszy problem mam z chemią, więc chodzę na korepetycje. Biologii nie tknęłam, ale zamierzam w niedługim czasie. Nauczona porażką, czytam teorię jeden raz z grubsza, później wczytuje się dokładniej. A następnie już zadanka. Do skutku. Do zesrania. Do śmierci.
1/6 SUM WLK
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ktoś z Was napisz mi jak sprawdzić listę przyjętych na AGH? Dzisiaj była ostatnia rekrutacja. Czy to może przyjdzie na pocztę czy zostałem bądź nie zostałem przyjęty?
Kamil987
Posty: 51
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:43

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamil987 »

Co prawda ja z nowej podstawy (rocznik 97) ale też zastanawiam się nad poprawą, niby nie myślałem o tym po wynikach w tym roku ale teraz coraz bardziej nad tym się zastanawiam, tylko nie wiem czy dam radę, bo teraz już nie zostaję w domu tylko idę na studia, plus wziąłem na siebie dodatkowe zajęcia w weekendy.
Ale z drugiej strony dużo poprawiłem bo biologię z 32 na 70 a chemia z 38 na 75 bez korepetycji, więc trochę korci poprawiać drugi raz jak tyle poprawiłem pierwszą maturę bez korków.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Poprawiaj i walcz o marzenia. Jesteś młodszy od większości z nas - wykorzystaj to do maksimum i nigdy się nie poddawaj w walce o marzenia i cele!
1/6 SUM WLK
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Dokladnie, rocznik 95 to jestes mlodziutki i szkoda sie zastanawiac. Tez kiedys myslalam, ze to duzo.taka roznica. Ale roznica wieku do 3 lat to nie jest duza. I to się zaciera na studiach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość