internetowa pożyczka

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
jarre27

internetowa pożyczka

Post autor: jarre27 » 27 lip 2017, o 10:03

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki pozabankowe, POŻYCZKA PRZEZ INTERNET to jedna z oferta firmy Aasa która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !

wiolamajewska

Re: internetowa pożyczka

Post autor: wiolamajewska » 30 lip 2017, o 13:44

Dobry zwyczaj - nie pozyczaj. Co prawda to powiedzienie dotyczy osoby która pożycza komuś, ale myślę że w tym przypadku wypowiadając to ironicznie idealnie posowałoby do pożyczkobiorcy.

bibitka

Post autor: bibitka » 2 sie 2017, o 13:18

A na co potrzebujesz tej pożyczki??? Nie lepiej wziąć leasing teraz na wszystko można wziąć leasing sama kilka mce temu brałam leasing online bardzo szybko wszystko załatwiłam online a co najważniejsze obyło się bez pożyczki na wysoki procent

pamelakojder

Post autor: pamelakojder » 2 sie 2017, o 13:23

Ja też zamiast pożyczki to ostatnio brałam leasing przez platformę finansową. Bardzo dobrze na tym wyszedłem w dzisiejszych czasach żeby wziąć leasing to nawet firmy nie musisz mieć także przeglądnij sobie ofertę bo pożyczki naprawdę szkoda brać

Majeczka0

Post autor: Majeczka0 » 30 sie 2017, o 11:39

Zanim zdecydujemy się na chwilówkę najlepiej wcześniej przejrzeć sobie porównywarki. Ja korzystałam ze strony gdzie jest lista firm które oferują pożyczki przez internet. Dzięki temu można znaleźć ofertę na dobrych warunkach. Co najważniejsze można wszystko załatwic w 15 min.

malina6523

Post autor: malina6523 » 13 wrz 2017, o 14:18

Ja właśnie przeglądam sobie taką porównywarkę [mod] i nawet znalazłam dla siebie najlepsze oferty. Ale nie wiem, czy w końcu brać tę pożyczkę, bo przyznam, że trochę się obawiam, iż nie będę miała z czego jej spłacić. A kasa jest mi potrzebna na wynajem mieszkania, bo później to już pracę będę miała. Brać?

mateor

Post autor: mateor » 13 paź 2017, o 11:59

@malina6523 Jeśli uważasz że nie dasz rady to lepiej odpuść. Znajdź pożyczkę w banku z długim terminem spłaty. Na przykład w banku raiffeisen dostaniesz pożyczkę na 24 raty z zerowym oprocentowaniem. Jedyna opłata to prowizja bankowa (2,99proc) Z taką pożyczką na pewno sobie poradzisz

Kirpalani

Post autor: Kirpalani » 19 paź 2017, o 10:20

A czy internetowa pożyczka to dobra opcja aby zakupić wentylatory promieniowe? Wiem, że nie jest to tania sprawa, dlatego myśle o takim czymś. Ale czy warto? Czy może lepiej czymś to zastąpić? Jak uwazacie?

gaszok

Post autor: gaszok » 19 paź 2017, o 10:52

Moje zdanie co do pożyczek jest inne. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest [mod] Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności a pożyczka jest aż do 36 miesięcy. Czy może być lepiej?

olekaj193

Post autor: olekaj193 » 19 paź 2017, o 18:13

jak dla mnie najbardziej opłaca się pożyczać z pożyczki z pierwszą darmową chwilówką. Zawsze korzystam z tej porównywarki [mod].

ODPOWIEDZ