Przeniesienie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tunczyk
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 20:27

Przeniesienie

Post autor: tunczyk »

Szukam osoby, której udało się przenieść z innej uczelni (najlepiej Zabrze) do Wrocławia. Czy cała procedura przeszła bez większych przeszkód? Jakie warunki zostały spełnione?
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Przeniesienie

Post autor: kliop »

Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu wrocławski umed życzy sobie przy przeniesieniu zapłacenia za dotychczas zdobyte ECTSy tj. 530zł(?) za 1 ECTS, co dajegt30k zł za każdy zaliczony rok na poprzedniej uczelni. Dowiedz się o tym bardziej szczegółowo.
tunczyk
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 20:27

Re: Przeniesienie

Post autor: tunczyk »

No właśnie jak wynika z warunków przeniesienia dostępnych na stronie, opłate ponoszą tylko Ci, którzy przepisują się na studia niestacjonarne. Informacji na temat opłat na stacjonarnych nigdzie nie znalazłem.
UWAGA
Od roku akademickiego 2016/2017 zgodnie z Uchwałą nr 1633 Senatu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dnia 30.03.2016 r. § 3 pkt.1,2 ppkt.1 różnice programowe wynikające z przeniesienia studenta z innej uczelni na studia niestacjonarne są płatne. Wysokość opłaty oblicza się jako iloczyn liczby punktów ECTS (wymaganych do zaliczenia przedmiotu i osiągnięcia zamierzonego efektu kształcenia) i opłaty określonej dla 1 punktu ECTS dla tego przedmiotu.
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Przeniesienie

Post autor: kliop »

Najlepiej będzie jak zapytasz osobiście w dziekanacie
Lilka97
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:00

Re: Przeniesienie

Post autor: Lilka97 »

Hej, ja przeniosłam się z Zabrza z 3 roku na 4 rok. Płacić z tego co wiem muszą niestacjonarni. Na stacjo żadnych pieniędzy ode mnie nie wymagali. Ważna jest rozmowa z Panią Dziekan, ja taką odbyłam i mnie przeniosła, kolega nie i dalej siedzi w Zabrzu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości