Jaka drukarka na studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Michał_Wołomin
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2016, o 10:00

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: Michał_Wołomin »

Na allegro warto popatrzeć laserowe regenerowane z wymienionym tonerem, koszt wydruku strony to ok 3 grosze
janek852
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2016, o 14:51

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: janek852 »

jakaś z tanimi tuszami, najlepiej canon, ja na studiach z niej korzystałem, a zamienniki do dziś zamawiam na bestprint24
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: klimo »

Najważniejsze żeby była na tanie tusze ja mam taką z Brothera właśnie, również polecam
katarzyna18

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: katarzyna18 »

Na Twoim miejscu rozważyłabym zakup drukarki LED lub laserowej. O wadach i zaletach każdej z nich można przeczytać pod adresem: [spam]
elabarbara

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: elabarbara »

Kup taką by później bez problemu dokupić tusze Znalazłam ciekawe propozycje na [spam] mają świetne ceny i solidny sprzęt. Jak dla mnie ich oferta jest niezwykle korzystna. Właśnie zamierzam tam kupić tusze do mojej drukarki bo widzę cenowo jest taniej niż kupowałam wcześniej w innym sklepie.
4forme
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2017, o 11:47

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: 4forme »

widomo ze najbardziej ekonomicznie wyjdzie drukarka laserowa i samodzielna regeneracja tonera
szczep33
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2017, o 10:29

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: szczep33 »

Może jakiś Brother np DCP 7055? Śmiesznie tanie zamienniki [mod].
katarzyna18

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: katarzyna18 »

Myślę, że w Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się EPSON L3070 . Mam go od kilku miesięcy i mimo że drukuję na niej zdecydowanie więcej, nie zauważyłam, aby tuszu ubyło choć trochę!
poldek734
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2017, o 11:08

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: poldek734 »

Uwazam ze nie opłaca sie kupowanie drukarki chyba ze nie mieszkasz w akademiku, zajmuje duzo miejsca, będa na niej żerowac inni lokatorzy no i te tansze sa krótkowieczne. We wszystkich osrodkach akademickich sa punkty ksero gdzie nie zdzierają bardzo ze studentów, a tez prawda jest taka ze coraz mniej trzeba kserowac jak studenci piszą często na komupterach zamiast ręcznie i przesyłają sobie materiały w formie pdfów głownie
wasylka
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2018, o 08:41

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: wasylka »

Opłaca się kupić drukarkę, ale musisz wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj. Z tego, co mówisz, drukujesz dużo, więc atramentówki nie opłaca Ci się kupować, tym bardziej, że nie drukujesz w kolorze. Pozostaje laser. Jest droższy w zakupie, ale ekonomiczniejszy.
Solek

Re: Jaka drukarka na studia?

Post autor: Solek »

drukarkę możesz kupić nawet i używaną, najważniejsze są tusze. A raczej zamienniki do nich. Polecam szukać takiej drukarki, do której znajdziesz zamienniki, są tanie, wydajne i naprawdę wiele skryptów można na nich wydrukować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość