Niespodziewane narodziny szynszyli

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
aska1972
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2017, o 09:01

Niespodziewane narodziny szynszyli

Post autor: aska1972 »

Witam,
jestem tu pierwszy raz, ale mam BARDZO pilną sprawę. Moje córki (jedna już dorosła) dokupiły jakiś czas temu trzeciego szynszyla. Pani z sklepie zapewniała że jest to samczyk (dwa starsze też samczyki). Przez jakiś czas było wszystko ok, ale potem dwa starsze się pogryzły. Zostały rozdzielone do osobnych klatek, a młody został z jednym z nich. Właśnie się dowiedziałam, a jestem w pracy, że zostałam babcią trzech maluszków. Mamusią okazała się ta dokupiona szynszyla. Myślałam, że jest po prostu żarłokiem i dlatego ostatnio tak przytyła, a tutaj taka niespodzianka. Proszę o poradę, jak o nie dbać? Na wszelki wypadek poprosiłam żeby tatusia odseparować, mam nadzieję że nie popełniam błędu.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Niespodziewane narodziny szynszyli

Post autor: bedziedobrzeXd »

Napewno nie dotykać maluchów. Obserwuj jak mama sobie radzi. Najlepiej skontaktuj się z jakąś fundacją gryzoniową. A najlepiej zadzwoń do dr Marty Białasik z gabinetu Synergia w Bytomiu. To najlepszy weterynarz od gryzoni. Opowiedz sytuację i napewno dobrze Ci doradzi Jak znajdziesz numer i zadzwonisz to poproś do telefonu o dr Martę.
1/6 SUM WLK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości