Przez 3 punkty na maturze nie mogę dostać się na studia

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Immunosupresja
Posty: 46
Rejestracja: 9 sie 2017, o 14:05

Przez 3 punkty na maturze nie mogę dostać się na studia

Post autor: Immunosupresja »

Cześć i czołem, kluski z rosołem.

Z zamiłowania do zwierząt chciałabym pójść na weterynarię. Tak mi na tym zależy, że ciągle wydzwaniam po biurach rekrutacji, truję tyłki studentom, żeby dostać jakies informacje o rekrutacji. Pojechałam nawet do Krakowa(7godzin w jedną stronę), z nadzieją, że znajdę niedopatrzenie egzaminatora. Niestety- wszystko dobrze sprawdzone i podliczone. Jestem tak zdeterminowana, a jednocześnie zdesperowana, że mogłabym na te studia wleźć oknem i nie dać się wynieść. Weterynaria to moje marzenie. Niestety-brakuje mi 10 punktów rekrutacyjnych(czyli 5% z matury) do Lublina (na dzień dzisiejszy) i Pan z biura rekrutacji mówi, że niestety moze mi trochę zabraknąć. Próg to 266, ja mam 256(70% chemia, 58% biologia) Niestacjo: 202. Niestety na niestacjonarne mnie nie stać, a do stacjo troszeczkę mi brakuje.
Czy naprawdę przez te 3 punkty na maturze mam zostać rok w domu? Proszę, doradzcie co mogłabym zrobić.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: POMOCY

Post autor: Piotrr »

Liczyc na szczęście. A jak nie to. życie &#128528 nie ty pierwsza nie ostatnia spędzisz w domu rok, o ile dobrze pójdzie. bo czasami siedzi się dłużej albo odpuszcza. Swoją drogą to i tak nie do pomyślenia ze z takimi wynikami jest szansa na te studia. Bez urazy oczywiście
W końcu lekarz
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Przez 3 punkty na maturze nie mogę dostać się na studia

Post autor: kinga1505 »

Z biologii przy dobrych przygotowaniach raczej nie będzie trudno poprawić wyniku, a rok opóźnienia to naprawdę nie jest dużo.
Awatar użytkownika
nataliaciszewska
Posty: 9
Rejestracja: 7 paź 2017, o 12:33

Re: Przez 3 punkty na maturze nie mogę dostać się na studia

Post autor: nataliaciszewska »

To jest tylko rok. Możesz go przeznaczyć na podróże, naukę języka, pracę, masz mnóstwo możliwości!
Immunosupresja
Posty: 46
Rejestracja: 9 sie 2017, o 14:05

Re: Przez 3 punkty na maturze nie mogę dostać się na studia

Post autor: Immunosupresja »

No chyba na poprawę matury.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość