Samodzielna nauka biochem od zera

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
hagjes
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2016, o 22:25

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: hagjes »

Może ktoś tak ostatecznie przeanalizować? Dzięki
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: JanJensen »

Odpo
hagjes pisze:Czy rozplanowane systemy nauki są według Was poprawne?
Nie wiadomo. Sam musisz sprawdzić w ciągu miesiąca jak Ci idzie. Będziesz do przodu, do tyłu lub na czas - co wyjdzie, nie wiadomo wtedy zrewidujesz założenia. Ogólnie wygląda nieźle. Uważaj tylko, że nie zapomnieć wyjść na dwór i spotkać się z ludźmi, bo od samej nauki też nie ma rezultatów jeśli się wypalisz.
sałata
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2016, o 18:30

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: sałata »

Plan jest w porządku. Wygospodaruj sobie jeszcze czas na powtórki materiał !
Nie trać nerwów na Witowskiego z biologii (jest zbyt szczegółowy), natomiast z chemii - od tego zbioru powinieneś zacząć.
hagjes
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2016, o 22:25

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: hagjes »

Zakładam, że powtórki będą od lutego/marca.

O biologii Witowskiego wiele czytałem i wiem, ze nie ma co się przejmować niektórymi (może i większością zadań), będę robił te, które zahaczają jakoś o podstawę programową i te oznaczone jako maturalne. Wyłącznie w celu dodatkowej powtórki materiału. Przy okazji zaznajomię się z pewnymi schematami zadań - mówię tutaj o tych z poprzednich arkuszy.
hagjes
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2016, o 22:25

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: hagjes »

Czy te zbiory B.Bukały zawierają wyłącznie zadania, które pojawiały się wcześniej na maturach czy są też zadania autorskie?
95.jpg
95.jpg (18.27 KiB) Przejrzano 1353 razy
96.jpg
96.jpg (16.99 KiB) Przejrzano 1353 razy
Czy posiada ktoś tę książkę? Warto ją mieć:
97.jpg
97.jpg (18.64 KiB) Przejrzano 1353 razy
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: kinga1505 »

Większość zadań autorskich.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: olunia16 »

hagjes pisze:Zakładam, że powtórki będą od lutego/marca.

O biologii Witowskiego wiele czytałem i wiem, ze nie ma co się przejmować niektórymi (może i większością zadań), będę robił te, które zahaczają jakoś o podstawę programową i te oznaczone jako maturalne. Wyłącznie w celu dodatkowej powtórki materiału. Przy okazji zaznajomię się z pewnymi schematami zadań - mówię tutaj o tych z poprzednich arkuszy.
Popieram w Witowskim z biologii warto robić tylko zadania maturalne Pozdrawiam
gabi3932
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2016, o 15:46

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: gabi3932 »

Właśnie ze względu na powyższe opinie o Witowskim kupiłam miesiąc temu zbiór Biomedica 2017 tom 1+2, są wszystkie zadania maturalne + fajne autorskie. Można wejść na stronę wydawnictwa i obejrzeć jak wyglądają zadania w zbiorach bo jest udostępnione demo zbioru. Kupiłam jeszcze zbiory Bukały, mam też ten z doświadczeniami i jest całkiem spoko.
nappo
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2017, o 09:22

Re: Samodzielna nauka biochem od zera

Post autor: nappo »

Z samodzielną nauką jest ciężko, choć nie mówię, że to nie możliwe. ja się np. ze strony internetowej angielskiego uczę, ale to jest inna bajka niż bio-chem w tym przypadku jezeli nie znasz podstaw to nie pojdziesz dalej wiec ja nie wiem jak chcesz tego dokonac no ale coz trzymam kciuki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości