Praktyki z interny - gdzie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Praktyki z interny - gdzie?

Post autor: ellen100p »

Hej
Do Gdańska mam daleko, ale myślę o robieniu praktyk po 3 roku właśnie tam W związku z tym pytam, gdzie warto? Myślałam o UCK i mieszkaniu w akademiku
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Praktyki z interny - gdzie?

Post autor: Mårran »

To zależy, co chcesz robić. UCK fajne, bo można się szybko urwać, ale jest więcej docentów niż pacjentów", jak to mawialiśmy, więc dopchać się do czegoś jest ciężko - masa studentów, stażystów, rezydentów, asystentów.
Ze swojej strony mogę polecić szpital na Zaspie, bo jest 10-15 minut pieszo do plaży i molo w Brzeźnie.
Akademiki są dobrym pomysłem, cenowo nieźle, bezpośrednie tramwaje na trzy plaże i na Stare Miasto. Tylko wieczorem po pijaku ciężko wracać, bo sporo pod górkę trzeba wejść
Jeśli chcesz stosunkowo mało studentów, to możesz próbować do szpitala MSWiA lub Marynarki Wojennej, tylko tu dojazdy koszmarne.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości