Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Beneks

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Beneks »

Zamiast tabletek na potencję, wystarczy romantyczna kolacja, naturalne afrodyzjaki.
mateuszbiolog
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2018, o 19:49

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: mateuszbiolog »

Ja z tym nie mam problemu, ale czytałem, że wpływ na to ma wiele aspektów naszego życia. Przede wszystkim zdenerwowanie i stres, niewysypianie się, zła dieta, brak aktywności fizycznej, a nawet zażywane leki. Można po prostu coś spróbować zmienić i zobaczyć czy pomaga
lemanspari
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2018, o 14:53

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: lemanspari »

u mnie były problemy ale wystarczyła dieta na dobrą erekcję i znowu małżonka zadowolona
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: krim »

Mogę być tutaj szczery? Normalnie w zyciu bym sie do takich problemów nie przyznał ale w ostatnim czasie mój sprzęt dosć często zawodzi i bardzo mnie to martwi ponieważ mam dopiero 22 lata i raczej w tym wieku takich problemów nie ma. Próbowałem zmienić dietę oraz uprawiać sport,jednak to na nic. i mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Mam problemy z postawieniem go do pionu, w dodatku opada w trakcie stosunku. Zaczynam unikać stosunków.
alessee

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: alessee »

Można mieć takie problemy w każdym wieku. Nie jest to jedynie domena starszych osób. Robiłeś sobie badania hormonalne?
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: krim »

Tak, badałem testosteron, estradiol oraz prolaktynę i wszystko jest w porządku.
alessee

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: alessee »

W takim razie jeszcze polecam przetestować sobie poziom hormonów tarczycy. Nie jest to częste zaburzenie u mężczyzn jednak się zdarza nawet u młodych. Badanie nie jest drogie, a powinno Ci pokazać czy coś jest nie tak. No i warto jest również przetestować u siebie jak działaja tabletki Nie namawiam Cie od razu do viagry ale na początek dobrze jest wypróbować sobie tabletki z L argininą, które sa polecane nawet dla młodych mężczyzn. L arginina dobrze naukowo wpływa na erekcję. I jest całkowicie niegroźna bo nie uzależnia Bardzo dobre działanie mają tabletki Cum on.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: krim »

Zastanawiałem się nad tym, w sensie nad olimpem ale trochę się obawiam, ze się uzależnię. w sensie że będę musiał brać te tabletki bo członek nie będzie chciał stawać.
alessee

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: alessee »

No właśnie tak nie ma w przypadku L argininy. Od viagry faktycznie można sie uzależnić ale nie od L argininy, która sama w sobie nie uzależnia oraz jest bezpiecznym środkiem. Cum on dostaniesz bez recepty. Nie potrafię Ci tutaj napisać na 100% czy Ci pomogą bo jednak każda sytuacja jest różna i takie tabletki działają inaczej na każdego. Ale mój facet je przyjmował, nie uzależnił się, wręcz stopniowo mógł ograniczać potem przyjmowanie tabletek.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Krówsko »

Trzeba też uważać aby się nie złamał. Był opisywany kilka dni temu taki przypadek u Łodzianina i kiedyś u bodajże nosorożca. Wtedy może zawieść na całego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości