Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
kuba90
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2017, o 21:39

Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: kuba90 »

Witajcie!

Mam na imię Kuba i mam 23 lata. Od jakiegoś roku zgubiłem ok. 12 kilogramów. Czuje się z tym świetnie, jednak mój organizm powoli się buntuje i waga nie chce lecieć w dół. Znajoma poleciła mi, żebym zainteresował się tematem tzw. superfoods czyli naturalnych produktów, które wspomagają prace organizmu i jego oczyszczanie.

Zainteresowałem się tym ponieważ brakuje mi naprawdę niewiele do mojej wymarzonej sylwetki. Zaledwie 3-5 kilogramów. Powinienem zrobić teraz kilkumiesięczną przerwę i zacząć od nowa, jednak tak bardzo chcę, że szukam alternatywnej metody. Przeczytałem o zielonym jęczmieniu: naturaonline.pl/mlody-jeczmien-zielony i wydaje mi się dość dobrym wyborem, żeby spróbować. Dużo witamin, oczyszcza organizm, chlorofil itd. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z takimi produktami? Mam mieszane uczucia.

Z jednej strony koleżanka mi poleciła abym zainteresował się tym tematem a z drugiej wiem, że wiele rzeczy dzisiaj to marketingowe bzdury i już nie wiadomo komu wierzyć.
3viq
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:39

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: 3viq »

nie wierzę w takie rzeczy /
tzn nie to że są całkowicie nieskuteczne, ale nie ma czegoś takiego jak naturalne cudowne środki
probio
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017, o 11:29

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: probio »

Od dwóch miesięcy przyjmuję 4x200 mg witaminy C w walce (skutecznej) z zapaleniem stawów. Schudłem w tym czasie około 8 kg - taki pozytywny skutek uboczny o którym nie wiedziałem. Zacząłem szukać w internecie i trafiłem na informacje potwierdzające wpływ wysokich dawek witaminy C na utratę tłuszczu.
mpf
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2017, o 10:03

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: mpf »

Według Twojego opisu jest to całkiem ciekawy produkt . Ale jednak dobra dieta jest lepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza jak jest dobrana do właściwości organizmu. Mogę polecić dietetyków z Warszawy, na przykład [mod], schudła niedużo, kilka kilo. Ale przynajmniej nie ma efektu jojo.
mguru
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2017, o 20:44

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: mguru »

Cześć Kuba,

gratuluję utraty wagi, 12 kg w przeciągu roku to bardzo dobry wynik. Jeżeli chcesz tylko trochę dopalić proces odchudzania, trzymając przy tym rzecz jasna zdrową dietę i będąc aktywnym, młody jęczmień będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Fakt, wokół jęczmienia jest sporo marketingowych obietnic, często trochę za mocno rozbuchane, ale ma to swoją podstawę, duża zawartość błonnika pomaga utrzymać uczucie sytości na dłużej i reguluje pracę jelit. Źródło i więcej informacji tutaj: naturalnemetody.pl/mlody-zielony-jeczmien. Spokojnie możesz stosować, pamiętaj jednak żeby nie oczekiwać nie wiadomo czego, bo żadna superroślinka za Ciebie nie schudnie. Zainteresuj się też garcina cambogia, może być to fajne uzupełnienie.
maras
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2017, o 22:34

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: maras »

Właśnie znalazłem preparat w którym jest i młody jęczmień i garcinia cambogia Wiem, że suple nic nie dadzą bez diety i ćwiczeń, ale skoro mogą pomóc to czemu nie spróbować.
grzeszek
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2017, o 17:22

Re: Superfoods, medycyna naturalna w walce z nadwagą?

Post autor: grzeszek »

A ja mam pytanie dot. Garcina Cambogia. Tak jak piszesz, marketingowe obietnice atakują nas z każdej strony. O Garcina są tak mieszane opinie, ludzie mają o tym suplemencie skrajnie różne zdania. Podejrzewam, że to przez to, że jest sporo suplementów na rynku. I tutaj moje pytanie. jak znaleźć tą odpowiednią, nie jakiś pic na kółkach niewiadomego pochodzenia? Jakieś porady?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości