Czy zabawy erotyczne leczą depresje i schizofrenię

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
alex1985

Czy zabawy erotyczne leczą depresje i schizofrenię

Post autor: alex1985 » 8 mar 2015, o 14:25

Mam takie pytanie do studentów medycyny. Nie wiem, czy jest ono nie na miejscu, ale proszę o wyrozumiałość. Czy zabawy z partnerem w łóżku poprawiają stan zdrowia psychicznego? Chodzi mi na przykład o to, czy kiedy partner bawi się z nami w zabawę erotyczną w przywiązywanie do łóżka, to czy poprawia to samopoczucie psychiczne, leczy depresję schizofrenię, zapomina się o zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, przyzwyczajeniach psychicznych, stereotypii myślenia. Czy poprawia to funkcje seksualne, leczy układ rozrodczy? Czy jest to dobre lekarstwo na handrę i nudę? Czy sprawia to, że jesteśmy bardziej radośni i zadowoleni z życia. Mogą się tu wypowiedzieć także studenci psychologii.

Awatar użytkownika
drta

Re: Czy zabawy erotyczne leczą depresje i schizofrenię

Post autor: drta » 9 kwie 2015, o 11:02

Mój komentarz brzmi następująco:
:D

SebaP

Post autor: SebaP » 11 sie 2015, o 10:20

Nie no ma to jakiś pozytywny wpływ, generalnie wszytko ma różne wpływy na człowieka

Amandzi18

Post autor: Amandzi18 » 29 wrz 2017, o 13:13

Jak najbardziej! Fakt, że jesteś dla kogoś ważny, i że Twój widok go podnieca jest bardzo zdrowotny. Podnosi pewnosc siebie i atrakcyjnosc we własnych oczach.

pawelzm28

Post autor: pawelzm28 » 9 lis 2017, o 12:57

A jak nie masz kogoś kto by Ci to powiedział i podniosl Twoje EGO to koniecznie zajrzyj na strone [mod] uwierz mi ze urosniesz we własnych oczach.

ODPOWIEDZ