Zajęcia, informacje, strona internetowa.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
heaven
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:32

Zajęcia, informacje, strona internetowa.

Post autor: heaven »

Witam,
chciałbym się dowiedzieć, może mi ktoś z Was powie, jak to wygląda z informacjami na tej stronie pum-u, dla studentów. Z tego co widzę to strona ma niezły rozgardiasz, czy na stronie jest jakaś sekcja, gdzie będzie udostępniony plan zajęć i ogólnie informacje dla studentów? Czy strona zawiera tylko i wyłącznie stronę główną uczelni? Wydziały nie mają swoich własnych podstron z subdomenami?

Dalej, chciałbym się również Was zapytać, jak to jest z zajęciami, m.in. na 1 roku lekarski/lekarsko-dentystyczny. Czy zajęcia np. te z pierwszego roku, semestru, a dokładniej miejsca ich przeprowadzania, są kompletnie rozrzucone po Szczecinie? Nie ma jakiegoś konkretnego budynku, wydziału, gdzie przeprowadzane są zajęcia dydaktyczne? Tzn. kompletnie się z tym jeszcze nie zapoznałem, wiem że akademiki i całe środowisko studenckie Pum-u, znajduje się w dzielnicy - Pomorzany tak? Dziekanat ogólny, dla całego Pum-u i m.in. chyba także cały ogólny rektorat znajduje się na Rybackiej, w centrum miasta. Wszystko jest położone gdzie indziej? Czy to nie jest bardzo dużym utrudnieniem?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
mmaggot
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2012, o 10:55

Re: Zajęcia, informacje, strona internetowa.

Post autor: mmaggot »

dla lekarskiego plan zajęć i wszystkie ważne informacje znajdziesz tu: pum.edu.pl/studenci/dziekanaty/dziekanat-wydzial-lekarski/dziekanat-kierunek-lekarski-sprawy-studenckie
na 1 i 2 roku większość zajęć jest w jednym miejscu - na Pomorzanach, dojeżdżacz trzeba na język i biofizykę - ul ku słońcu. Socjologie i historie medycyny mieliśmy w rektoracie na rybackiej, a pierwsza pomoc przed lekarska odbywa się na żołnierskiej
nowaplama
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2017, o 14:48

Re: Zajęcia, informacje, strona internetowa.

Post autor: nowaplama »

poleć im [mod] poprawią stronę albo zrobią nową i nie będzie problemu ze znalezieniem czegokolwiek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości