jak bezpiecznie schudnąć?

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: Mårran »

Jest jedna rada na chudnięcie: nie żreć. I będzie git.
Pani Buka
bartoszbarylka

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: bartoszbarylka »

Trzeba się zastosować do zdrowych nawyków żywieniowych i konsekwentnie przy nich trwać, a dieta przyniesie efekty.
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: mille »

nie są polecane przede wszystkim bardzo restrykcyjne diety.Takie diety mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Często po zakończeniu diety nastepuje efekt jojo. Czyli przybieramy na wadze nawet więcej niż wczesniej zrzuciliśmy.

Po pierwsze warto jest uprawiać sport. Po drugie trzeba wprowadzić zdrową dietę, która nie będzie zawierała niedoborów.
misiaa55
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2017, o 12:09

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: misiaa55 »

Należy pamiętać, że do prawidło dobranej diety trzeba też regularnie ćwiczyć. Tutaj np. są ćwiczenia na brzuch które każdy może wykonać w domu eporady.eu/cwiczenia-na-brzuch
Drynka
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2017, o 18:35

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: Drynka »

Po pierwsze dieta i ruch- to najważniejsze elementy skutecznego odchudzania.Można również wspomóc sie suplementem. Ja biorę na wspomaganie odchudzania to therm line forte z sinetrolem - therm-line.com/therm-line-forte . Polecił mi go trener personalny, który czuwa nad moim odchudzaniem i treningami
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: krim »

Kilka moich porad:

duża ilośc sportu
zdrowe odżywianie się
ograniczenie białego pieczywa

Jesli suplementy to jedynie błonnik.I to te lepsze a nie w formie tabletek, kóre nie działaja. Świetny jest na przykład Fibra Vitale. Na bazie naturalnej babki. Podkręca metabolizm i sprawia,że wyregulowuje się układ pokarmowy.
Można o wiele szybciej zrzucić kilogramy.
rolex
Posty: 7
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:55

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: rolex »

tak jak wyżej u mnie eliminacja białego pieczywa zrobiła połowę roboty dodatkowo ćwiczyłem prze 4 dni w tyg bo miałem straszną nadwagę. suplementy diety na bok bo to świństwo a jedynie odżywki sprawdzone przez kumpli ale tylko wysokiej jakości, dieta ograniczona, regularna i zdrowa, -24kg jest, ale wymagało to ode mnie OGROM ciężkiej pracy.
alessee

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: alessee »

krim pisze:
22 cze 2017, o 07:28
Kilka moich porad:.
A tan błonnik to w jakiej formie się przyjmuje? Bo coś mi się wydaje,ze muszę zmienić swój błonnik. Mam aktualnie błonnik w tabletkach i również nie jestem zadowolona. Jest bardzo kiepski.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: krim »

Jakiej chcesz,jak Ci najbardizje pasuje. Ja po prostu wrzucam sobie do owsianki Jakoś ta forma jest dla mnie najprzyjemnejsza jeśli chodzi o błonnik ( fibra Vitale oczywiście).
olindaa87

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: olindaa87 »

tylko redukcja kalorii i dużo sportu .
whet

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: whet »

Żeby uchronić się przed efektem jojo, trzeba zmienić tryb swojego życia, a nie tylko przejść na dietę, a do tego restrykcyjną. Wtedy szybko ją porzucimy i wrócimy do poprzedniej wagi. Mi bardzo pomaga zamiłowanie do ruchu. W wakacje spędziliśmy z rodziną miesiąć na kajakach i rowerach. Później jakoś tak naturalnie wróciłam do biegania, a teraz zimową porą chodzę na salsę. Ograniczyłam też słodycze, ale nie odmawiam ich sobie w 100%, bo po takim detoksie potrafię zjeść 3 tabliczki czekolady na raz, a to niezdrowe.
Awatar użytkownika
Tyler Durden
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2017, o 21:56

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: Tyler Durden »

Bardzo prosta metoda:

1. Pijemy minimum 3 litry wody dziennie
2. Odstawiamy zupełnie cukry w postaci ogólnodostępnych wysokoprzetworzonych słodyczy. Czekolada jest ok, ale własnoręcznie robiona.
3. Minimum 20min spaceru.
4. Nie jemy fastfoodów (chociaż pizzą to nie pogardzam P)
Meszka44
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2018, o 11:25

Re: jak bezpiecznie schudnąć?

Post autor: Meszka44 »

ale nie wspomagacie się w żadem sposób? u mnie efekty przyszły dopiero jak zaczęłam jeść suplementy. Początkowo podchodziłam do tego nieufnie, ale znajoma mnie namówiła i pokazała strone [mod] Teraz jestem jej wdzięczna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości