Farmacja Wrocław

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
MKasperowicz
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2011, o 16:54

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: MKasperowicz »

Akurat chyba nie, bo z planu wynika, że w oba terminy parazytów grupa B i D jest zajęta biologią, albo matmą. Chyba że wykłady z któryś z tych przedmiotów kończą się do okolic 20 listopada, wtedy wszystko jest możliwe. Słyszałem pogłoski (czytaj: na tym forum), że grupy są różnie traktowane i jedne mają gorzej, inne lepiej. Prawda to? Która ma najlepiej (pewnie A?), a która najgorzej?
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

parozyty zaczną się jak skończy się biologia (ona trwa 8 tygodni) i z pasożytów beda 4-5 spotkań po jakieś 1.5godziny najlepszy fakultet może to troche prawda że pytania na jeden przedmiot są trudniejsze im poźniej grupa je ma:P
Awatar użytkownika
truskawaaaA
Posty: 127
Rejestracja: 11 lis 2010, o 11:02

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: truskawaaaA »

mam pytanie czy obecnosc pierwszakow na rozpoczeciu 4.10 jest obowiazkowa? Czy bedzie tam sprawdzana obecnosc? ^^
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: maarynikaa »

dolanczam sie do pytania o obecnosc 4.10
OceanSoul
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2011, o 21:33

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: OceanSoul »

ja również ponawiam pytanie o 4.10
a przy okazji, czy 3.10 po tym spotkaniu (dla pierwszaków) mamy normalnie zajęcia czy to jest jakiś dzień wyjątkowy i potem mamy wolne jakies?
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

Z tego co pamiętam to my po tym spotkaniu zajęć nie mieliśmy (ale to był piatek i może dlatego) mysle ze wam powiedzą:P a co do 4 X to chyba nikt z moich znajomych na inauguracji roku nie był ale niech ktoś jeszcze sie wypowie bo ja słaba pamięc do niektórych rzeczy mam:P
MKasperowicz
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2011, o 16:54

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: MKasperowicz »

Mam do Was prośbę ludzie. Trafiłem do grupy B, co z powodu dojazdów do domu zupełnie mi nie pasuje. jadę 5,5h więc kończenie w pt o 19 mi nie leży. Więc mam prośbę. Popytajcie w grupach, czy ktoś może nie chce trafić do grupy B? Z ww powodów zależy mi na grupie C najbardziej. Proszę, popytajcie. Kontakt gg 3638152, sms 663513411 jak coś.
Drugie pytanie: było dzisiaj jakieś organizacyjne dla pasożytów? Bo się zasugerowałem tym, że fakultet zaczyna się później i nie poszedłem, a pomyślałem, że jednak organizacyjne mogło być. Było?
alex123123
Posty: 101
Rejestracja: 23 lut 2013, o 23:47

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: alex123123 »

2. Podobno magister farmacji nie ma problemów ze znalezieniem pracy. Podobno. Spytaj się mnie za cztery lata.
Jak tam , właściciel apteki każe mopować, latac z ulotkami po lekarzach? te studia to dno i 10 metrów mułu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości