Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

ważny dział forum medycznego, poruszający problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT
Alavus

Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

Post autor: Alavus » 23 cze 2017, o 21:37

Cześć wszystkim, Mam problem.. trenowałem wiele lat, pomimo tego, i tak nie byłem wybitnie szczupły, nie wiem może to geny może to kwestia przemiany materii, nie znam się. Stwierdziłem, że ciężką pracą uda mi się coś osiągnąć. Problem w tym, że ostatnio oprócz rodziny większość znajomych komentuje moją wagę, fakt nie jestem szczupły, może źle nie jestem gruby mam pewnie nadwagę 119kg na 187cm ale jestem człowiekiem, który pracuje do 2-3 w nocy. Także nie jestem w stanie nie jeść po 18-19 nawet po 21. Pierwszy posiłek potrafię zjeść po 14 ale ostatni niestety późno. Przeglądałem serwisy z bazą ziół na odchudzanie, m.in. ziola Szukam naprawdę czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Czy jesteście w stanie pomóc? Dzięki!

Awatar użytkownika
Arthass

Re: Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

Post autor: Arthass » 29 gru 2017, o 07:04

Zielona herbata, pu-erh (czerwona herbata), kapsaicyna (ostre papryczki). Johimbina jest skuteczna, ale to stymulant i trzeba uważać na serce oraz interakcje z innymi substancjami/lekami.

ODPOWIEDZ