Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Alavus

Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

Post autor: Alavus »

Cześć wszystkim, Mam problem trenowałem wiele lat, pomimo tego, i tak nie byłem wybitnie szczupły, nie wiem może to geny może to kwestia przemiany materii, nie znam się. Stwierdziłem, że ciężką pracą uda mi się coś osiągnąć. Problem w tym, że ostatnio oprócz rodziny większość znajomych komentuje moją wagę, fakt nie jestem szczupły, może źle nie jestem gruby mam pewnie nadwagę 119kg na 187cm ale jestem człowiekiem, który pracuje do 2-3 w nocy. Także nie jestem w stanie nie jeść po 18-19 nawet po 21. Pierwszy posiłek potrafię zjeść po 14 ale ostatni niestety późno. Przeglądałem serwisy z bazą ziół na odchudzanie, m.in. ziola Szukam naprawdę czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Czy jesteście w stanie pomóc? Dzięki!
Awatar użytkownika
Arthass
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2017, o 06:54

Re: Szukam czegoś, co mogłoby wspomóc metabolizm. Pomożecie?

Post autor: Arthass »

Zielona herbata, pu-erh (czerwona herbata), kapsaicyna (ostre papryczki). Johimbina jest skuteczna, ale to stymulant i trzeba uważać na serce oraz interakcje z innymi substancjami/lekami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość