sposób na kaca

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
sposobnakcaca
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2011, o 07:58

Re: sposób na kaca

Post autor: sposobnakcaca »

po ostatnim sylwestrze testowałem różne sposoby i niestety niewiele z tego wyszło

a co do najlepszego sposobu jaki znam i jaki w miarę skutkuje to praca fizyczna + dożo wody
Jael
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2013, o 12:04

Re: sposób na kaca

Post autor: Jael »

Najlepiej nie pić na pusty żołądek i nie mieszać różnych rodzajów alkoholi, wtedy zazwyczaj jest lepiej. A jeśli już się popije i skończy się z kacem to warto zaraz po przebudzeniu napisać się wody z cytryną (w dużej ilości), słyszałam że dobre są też zsiadłe mleko (lub kefir), herbata miętowa no i różne kiszonki.

Jak to nie pomoże no to jest gorzej, ale inna możliwość to odtruwanie alkoholowe.
adammm1890
Posty: 3
Rejestracja: 5 lis 2013, o 08:32

Re: sposób na kaca

Post autor: adammm1890 »

polecam polopiryne i sok pomidorowy i przespac sie z godzinke
ewentualnie kanapki z pasztetem i herbata z cytryna
woda z cytryna i sushi [jesli nie znajde w supermarkecie jakiegos swiezego to zamawiam z orient corner]. w zaleznosci od stanu portfela i zawartosci lodowki, zawsze staram sie stosowac ktores z tych trzech i jest o wiele wiele lepiej. ale wiadomo - to wszystko zalezy od organizmu
neo53
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2014, o 13:43

Re: sposób na kaca

Post autor: neo53 »

Dla tych co piszą, że piwko jest dobre na kaca. To prawda chwilowo pomaga, ale tak naprawdę powoduje, że wraca nam faza", a kac zostaje tylko odwleczony w czasie.

Najważniejsze to dobrze się nawodnić, zjeść coś pożywnego, wykąpać się i może przejść na spacer.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: sposób na kaca

Post autor: Mårran »

Mi na kaca najbardziej pomogła duża kawa z mlekiem ^^
Pani Buka
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: sposób na kaca

Post autor: Korczaszko »

Ja nie polecam rooibosa. Raz piłam (do wyboru miałam kawę, której nie lubię i rooibosa) po chlaniu, 3 lata temu, od tej pory rooibos już mi nie smakuje
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: sposób na kaca

Post autor: Argentum »

Cytrynkę zeżreć. Albo bimber dobry pić - po nim nie ma kaca.
MaciejDw
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2017, o 11:48

Re: sposób na kaca

Post autor: MaciejDw »

Mi z ratunkiem przyszła siostra po srogich baletach poprosiłem o coś na kaca i kupiła mi 2kc w tabletkach ale są też w innej postaci . Po tym stanąłem na nogi gdyby nie to, to pewnie trzymałoby mnie 2 dni teraz już wiem co robić
Awatar użytkownika
seboafc
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2017, o 17:02

Re: sposób na kaca

Post autor: seboafc »

Na kaca najlepsza jest praca hehe. A tak na poważnie wypić z dwa piwka i człowiekowi razu lepiej się czuje
Izka43
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2017, o 08:37

Re: sposób na kaca

Post autor: Izka43 »

2KC owszem działa i sam to na sobie testowałem, ale tylko wtedy gdy weźmiesz w trakcie picia, a nie następnego dnia! Chyba, że korzysta się z 2KC Drink albo Restart, bo to faktycznie działa kiedy już kac dopadnie ogólnie to patrząc na siebie mogę śmiało polecić
patafilar

Re: sposób na kaca

Post autor: patafilar »

Na kaca polecam pić sok z jabłka, marchewki, buraka i cytryny. Taki sok zawsze mi pomaga na kaca i ból głowy więc polecam innym. Więcej o sokach i ich właściwościach leczniczych można poczytać na [spam]. Dobrze też jest iść na spacer na świeżym powietrzu aby się dotlenić.
Awatar użytkownika
Arthass
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2017, o 06:54

Re: sposób na kaca

Post autor: Arthass »

Sok z pomidora. Dużo elektrolitów. Kac to generalnie stan zatrucia - alkohol to w zasadzie jedyna substancja pokarmowa, która może wpływać realnie na gospodarkę kwasowo-zasadową, czyt. nieśmiertelne zakwaszenie organizmu.
Awatar użytkownika
Arthass
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2017, o 06:54

Re: sposób na kaca

Post autor: Arthass »

patafilar pisze:
6 wrz 2017, o 10:33
Na kaca polecam pić sok z jabłka, marchewki, buraka i cytryny. Taki sok zawsze mi pomaga na kaca i ból głowy więc polecam innym. Więcej o sokach i ich właściwościach leczniczych można poczytać na [spam]. Dobrze też jest iść na spacer na świeżym powietrzu aby się dotlenić.
Soki przeważnie nie mają zbytnio właściwości leczniczych, a wręcz przeciwnie. To woda z cukrem. W szklance soku jabłkowego (100%) jest równowartość ok. 8 łyżeczek cukru. Wartości odżywczych niewiele.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości