POPRAWA MATURY POMOCY !

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
xyz12
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2017, o 20:47

POPRAWA MATURY POMOCY !

Post autor: xyz12 »

Hej,mam mały problem chodzi o to,że podchodzę tak jakby 3 raz do pisania matury z biologii dlatego muszę wnieść za nią opłatę.Przeczytałam na OKE,że 6. Dowód wniesienia opłaty za egzamin maturalny absolwent składa dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej w terminie od 1 stycznia 2018 r. do 7 lutego 2018 r.
Myślałam,że dowód wpłaty należy przynieść do szkoły razem z podaniem,a teraz zastanawiam się czy muszę jechać aż do Łodzi,żeby zawieźć dowód wpłaty.Tak więc,jeśli ktoś poprawiał/bądź poprawia jeszcze raz aturę i wie o co dokładnie chodzi,byłabym wdzięczna za pomoc
zupan
Posty: 36
Rejestracja: 26 gru 2017, o 17:19

Re: POPRAWA MATURY POMOCY !

Post autor: zupan »

Informację o wniesieniu opłaty za egzamin maturalny wraz z dowodem jej wniesienia absolwent składa dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej w terminie od 1 stycznia 2018 r. do 7 lutego 2018 r. Kopię Informacji o wniesieniu opłaty wraz z kopią dowodu wniesienia opłaty absolwent składa w tym samym terminie dyrektorowi szkoły, w której składa deklarację.
Składałaś deklarację już? Jak nie to w szkole się dopytaj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości