Neurobiologia 2018

Czy warto studiować neurobiologię, czy po ukończeniu studiów znajdę dobrze płatną pracę, które uczelnie pozwalają na studiowanie neurobiologii? Więcej pytań, odpowiedzi i dyskusji na forum.
Lucella713
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2018, o 15:45

Neurobiologia 2018

Post autor: Lucella713 »

Widzę, że wszystkie wątki martwe to pomyślałam, że warto odświeżyć temat - ktoś się wybiera na neurobiologię na UJ w tym roku? Szukam kogokolwiek zainteresowanego, by móc wspólnie pogadać o tym czy warto, ogólnie poznać kogoś kto też interesuje się tym tematem, lub chociaż się nad taką opcją zastanawia. Ludzie robią wielkie oczy jak im mówię o moich planach i chciałabym znaleźć kogoś to mnie zrozumie

A jest tu ktoś może kto studiuje ten kierunek? Bardzo by mi zależało na jakiejś świeżej opinii, bo bardzo ciężko znaleźć jakieś aktualne.
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Neurobiologia 2018

Post autor: fenytoina »

Mam koleżankę z roku, która równolegle studiuje neuro na UJ. Został jej ostatni semestr. Jeśli chcesz, to napisz na pv, mogę was skontaktować. Myślę że chętnie udzieli informacji
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Neurobiologia 2018

Post autor: Admin »

Proponuję zaprosić ją na forum - wszyscy chcielibyśmy poznać jej opinię.
moniqaq
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2018, o 13:06

Re: Neurobiologia 2018

Post autor: moniqaq »

Ponawiam prośbę! Jeśli są tu jacyś studenci neurobiologii (najlepiej na UJ) niech się odezwą!
ma_anen
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2019, o 17:55

Re: Neurobiologia 2018

Post autor: ma_anen »

Ja również zastanawiam się nad wybraniem tego kierunku, może orientujecie się czy naprawdę po neurobiologii jest ciężko ze znalezieniem pracy? Bo słyszałam takie opinie i trochę mnie one zmartwiły
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Neurobiologia 2018

Post autor: Piotrr »

To może odpowiedz sobie na pytanie kim bedziesz po skonczeniu neurobiologii? Neurologiem nie bedziesz, biologiem chyba też nie, naukowcem jeśli uda Ci się zostać na uczelni. Na moje oko to kolejny na siłę wymyślony przedmiot z fajną nazwą który nie daje żadnych konkretnych kwalifikacji i perspektyw zawodowych.
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości