Blog kulinarno-naukowy

Dyskusje na temat przyrodniczych programów naukowych, publikacji, filmów dokumentalnych, audycji radiowych oraz wpisów internetowych.
Marsilka
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2009, o 19:19

Blog kulinarno-naukowy

Post autor: Marsilka »

Cześć,

zapraszam Was na moją stronę, na której znajdziecie proste przepisy kuchni molekularnej do samodzielnego wykonania w domu. Opisuję oczywiście naukowe podstawy zachodzących zjawisk. Znajdziecie również ciekawostki z zakresu (bio)technologii żywności i nie tylko. Wywiady oraz felietony na tematy okołobiologiczne.
[mod]
Maroq
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2016, o 18:11

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: Maroq »

Dzięki, fajna strona i dobre przepisy
wero01
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2017, o 15:08

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: wero01 »

fajna str
poldek734
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2017, o 11:08

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: poldek734 »

Super strona, dodaje do zakładek, nie tylko dużo mądrych wzniosłych rzeczy ale tez praktyczne info, np jak ugotowac jajko na miękko, no komu wychodzi za kazdym razem ? mi nie
pantofelka
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2018, o 13:20

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: pantofelka »

MI niestety też nie:)
chroboczek
Posty: 10
Rejestracja: 8 lut 2018, o 14:35

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: chroboczek »

U mnie nawet jajko na twardo raz jest lepsze a raz mniej mimo że zawsze gotuje w takich samych warunkach. Tzn przez 8 minut i staram sie żeby nie było z lodówki, tylko wyjmuje wczesniej, wody i soli tyle samo, a czasem pęknie czasem nie pęknie, czasem jest twardsze i fajnie sie kroi a czasem rozlatuje. Muszą być jeszcze jakieś inne czynniki które na to wpływają no bo jakże to tak
Makowka99
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2018, o 09:56

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: Makowka99 »

Szkoda, ze nie wiem jaka to strona, chętnie tez bym poznała tajemnicę jajka na miękko. Najgorsze co może być to jak nie zetnie się białko. I weź to potem zjedz człowieku.
Elvirka89
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2019, o 14:22

Re: Blog kulinarno-naukowy

Post autor: Elvirka89 »

To prawda szkoda że już jest niewidoczna chętnie bym zajrzała
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości