jedzenie dla kotów

Awatar użytkownika
urma1

jedzenie dla kotów

Post autor: urma1 » 22 kwie 2010, o 18:36

witam serdecznie posiadaczy naszych pupilków
jak w temacie wypowiadajcie sie moze jakie karmy i jedzonka są przysmakiem a co im nie odpowiada, bo ja u swojego kota, co dziwne widzę ze wszystko o smaku ryby jest raczej bee
:) :wink: :)

Awatar użytkownika
Jazwiec

Re: jedzenie dla kotów

Post autor: Jazwiec » 22 kwie 2010, o 20:48

Mój kot przepada za rodzynkami, oliwkami, biszkoptem, groszkiem ptysiowym, ale najbardziej to kocha domowy pasztet:)

Awatar użytkownika
Miniaa

Post autor: Miniaa » 25 kwie 2010, o 13:24

urma1 pisze: co dziwne widzę ze wszystko o smaku ryby jest raczej bee
:) :wink: :)

Wcale to nie jest dziwne, bo koty w naturalnym środowisku nie polują na ryby :) mięso ryb jest zupełnie inne od np mięsa ssaków.

Moja bestia uwielbia jagnięcinę

aha

Post autor: aha » 18 lip 2010, o 15:57

oczywiście dla takiego kociaka trzeba podawać specjalne karmy, bardzo dobra jest chicken soup, chociaż swoje kosztuje, także bardziej będzie Ci się opłacało kupić ją w sklepie internetowym, w stacjonarnym sklepie zoologicznym nawet parędziesiąt złoty drożej, a dzięki niej Twój kociak wyrośnie na zdrowego dorodnego kota :)

Awatar użytkownika
urma1

Post autor: urma1 » 10 wrz 2010, o 10:41

Pozdrawiam serdecznie po długiej nieobecności
aha najlepszą karma dla mojego tygrysa okazała sie być PERFECT FIT[/color] IN-HOME
tak wynikło po roku a że kociak ma sie świetnie to widać

Anq007

Post autor: Anq007 » 10 wrz 2010, o 12:12

Akurat perfect fit to słaba karma ;)
karma dla kotów nie powinna mieć w swoim składzie pszenicy, kukurydzy oraz mało węglowodanów... a ta karma, ma zarówno pszenice/kukurydzę jak i dużą ilość węglowodanów

Awatar użytkownika
urma1

Post autor: urma1 » 10 wrz 2010, o 21:43

Anq007 nie mogę się z Tobą nie zgodzić bo jest tak jak piszesz jednak to jest dodatek do wszystkich jedzonek jakie Tijo dostaje a ta właśnie znika mu najszybciej jak się pojawia w miseczce i tu ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj jak to kot niespodziewanie zaczoł obgryzać koperek zielony
Ach te koty ciągle nas czymś zaskakują :D :-D :D

Awatar użytkownika
Juli20

Post autor: Juli20 » 11 wrz 2010, o 13:40

Ja moje koty karmię suchą karmą: Puriną One( uwielbiają ją) lub Perfect. A rano zawsze dostają saszetkę Whiscas lub Gourmet. Moja najstarsza kotka niestety nie może jeść twardego bo straciła już prawie wszystkie zęby. :roll: Co jakiś czas daje im surowe mięso wołowe(Łacia i Macka, a Burbuś nie bo nie lubi), a Łatce(najstarsza) czasem pokrojone mięso z obiadu, np. kurczaka albo kotleta. I czasami daję im mleko albo serek. :)
Widziałam kiedyś jak któryś z moich kotów obgryza roślinkę doniczkową. :D
A tak w ogóle to wszystkie moje koty nie znoszą Kitekata.

MonaS

Post autor: MonaS » 16 wrz 2014, o 15:07

urma1 pisze: ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj jak to kot niespodziewanie zaczoł obgryzać koperek zielony
Ach te koty ciągle nas czymś zaskakują :D :-D :D
Ale to nic zaskakującego, że kotek wcina roślinki i trawki, przecież tak właśnie oczyszcza się z kłaczków, które są wydalane z wymiocinami z roślinami, których nie trawi.

Bardzo dobrze jest posiać specjalnie dla kota w domu w doniczce np. kocimiętkę lub jakieś trawy, żeby od czasu do czasu sobie podgryzał, jeśli potrzebuje.

mruk

Post autor: mruk » 10 lut 2015, o 11:57

czesc,,,, ktora karme polecicie.... tylko troche tansza niz royal ?? :) dzieki

katarzyna18

Post autor: katarzyna18 » 30 lis 2017, o 00:59

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą karmą Royal Canin Feline Exigent Protein Preference ? W opisie produkty wyczytałam, że jest ona przeznaczona głównie dla kotów, które nie chcą jeść, a mój ma z tym problem. Czy powinnam się na nią zdecydować?

Kazekk

Post autor: Kazekk » 7 gru 2017, o 19:55

katarzyna18 wybrałaś już karmę dla kota??

маlwinkа

Post autor: маlwinkа » 12 sty 2018, o 14:08

Moje koty na szczęście nie są wybredne i zjedzą każdą karmę suchą nawet tę najtańszą marketową, którą niestety czasami zdarza mi się kupować, ale to tak awaryjnie. Najczęściej kupuję purinę, royal oraz 1st choice, mam najtaniej i zamawiam od razu różne rodzaje i je mieszam w jedno. I oprócz tego czasami kupuję im puszkę, ale to nie codziennie. Staram się im nie dawać nic innego, poza jakimiś podrobami czasami, wątróbka, ale to tylko jako urozmaicenie.

ODPOWIEDZ