Lepsza karma dla szczeniaka.

kociamama
Posty: 17
Rejestracja: 9 lut 2014, o 17:23

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: kociamama »

Taa i nie dość, że psujesz mu układ pokarmowy, to jeszcze faszerujesz jakimś syntetycznymi witaminami.
Sorki, że odkopuję temat, ale myślę, że to kwestia, która cały czas jest ważna i co jakiś czas wraca.
Lepiej psu od razu zapewnić jakąś dobrej jakości karmę, z tym, że musi być do niej przyzwyczajony od najmłodszego, bo inaczej nie będzie miał wcale ochoty na taką karmę i będzie wolał resztki ze stołu.
alessee

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: alessee »

Podbijam.Co polecacie? Chciałabym kupić dla swojego szczeniaka jakąś dobrej jakości karmę ( mam nowego domownika).
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: walkway »

Royal Canin junior
Tutaj jest mozliwość poczytania sobie opinii na temat tej karmy. Karma bardzo dobra jeśli chodzi skład. W składzie ma mięso a nie żadną mączkę. Nie jest moze taka tania, ale jest to zdecydowanie klasa wyżej ( a nawet kilka klas wyżej) niż te wszystkie reklamowane supermarketowe karmy,

Karmię nia swojego psa od wielu lat. Jest zdrowy, sierść mu się ładnie błyszczy.
fabian8
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2017, o 09:45

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: fabian8 »

Ja od początku dawałam karmę uniqnordicgold.pl i świetnie się sprawdza. Piesek jest zdrowy i zadowolony. Cena jest rozsądna w stosunku do jakości, co dla mnie jest priorytetem. Uważam że kupowanie tanich karm i oszczędzanie nie jest dobrym wyjściem.
kat
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2016, o 14:50

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: kat »

Jako że temat z naszej dziedziny, to zapraszamy na naszą stronę [mod]

Znajdują się tam recenzje karm z opisem składu, charakterystyka poszczególnych składników i przybliżoną oceną zawartości mięsa w karmie. Pod większością recenzji znajduje się również panel wyświetlający aktualne ceny opisywanych karm. Polecane przez nas karmy to te ocenione na 4 lub 5 gwiazdek

Polecane karmy suche
waldi
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2017, o 11:37

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: waldi »

Szczeniak w czasie intensywnego wzrostu musi mieć pełnowartościową karmę, bogatą w witaminy i substancje mineralne. Swojemu maluchowi dodaję do karmy preparaty. Preparat jest przeznaczony do bilansowania dawki pokarmowej psów i kotów w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania pokarmowego.
bokser94
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, o 12:48

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: bokser94 »

Witam wszystkich forumowiczów dbających o zdrowie swoich czteronogich pociech. Ja osobiście posiadam psa rasy bokser i są one znane z bardzo wrażliwego żołądka i niestety od byle jakiej karmy mogą nam w przyszłości poważnie chorować.
Ja kupuję mu taką oto karmę [mod].
Piesek wygląda na zdrowego, szczęśliwego i w dobrej formie.
Pozdrawiam.
ula138
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2018, o 10:50

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: ula138 »

Ja polecam karmę Petvita. Mój pies miał pół roku jak zaczęłam mu podawać tą karmę. Jest w rozsądnej cenie w stosunku do jakości. Ma bardzo dobry skład poczytaj.
stejki

Re: Lepsza karma dla szczeniaka.

Post autor: stejki »

O jakich karmach słyszeliście dla rasowych szczeniaków? Podobno te się różnią od tych zwykłych. Ja zastanawiałam się nad Versele - Laga Karma Dla Szczeniaków Opti Life Puppy Mini 2,5 kg - miał z nią ktoś do czynienia? Oczywiście czytałam skład i jest dość interesujący, dlatego własnie o wasze opinie was pytam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości