ochrona środowiska, a praca

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
Okruszek
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2008, o 20:02

Sa tacy, to nie żart :)))

Post autor: Okruszek »

można zrobić jak pan T. (to nie skrót od Trumienka)
powtarzał rok na ekologi UJ . ale zrobił licencjat.
potem obsmarował cały wydział, że go źle nauczył i się nad nim znęcał
a do cv wpisał motto, że nie zgadza się z opinią wystawioną na uczelni .
i ma prace bo uniwerek miał dosyć wizyt policji i prokuratury
Łukasz.eko
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2008, o 10:22

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: Łukasz.eko »

A ja OŚ nie studiowałem. Ale Wam wszystkim polecam. Musicie być bardzo obrotni, eko to się zrobił świetny biznes teraz

Ja jestem miłośnikiem przyrody i jako myśliwy myślę że mam podobną wiedzę na ten temat. Aktualnie zajmuję się w pracy ochroną środowiska w znaczny sposób. Od ekologów się różnię tym że oni krzyczą i się na drzewa wieszają a ja działam i już kilku nas jest w Polsce a pracujemy, że jesteśmy np jak ja na pięknych mazurach a biznes na całym świecie prowadzimy

Jeśli dobrze się na przyrodzie zna i się jest bystrym to pieniądze na ziemi leżą
Trzeba się schylać nauczyć

Pozdrawiam
Sana
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2009, o 14:20

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: Sana »

Ochrona Środowiska to bardzo przyszłościowy zawód mimo że jeszcze tego nie widać. Nic dziwnego - polska zawsze była troszkę do tyłu P
Joanna 36662
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2009, o 14:28

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: Joanna 36662 »

A ja mam pytanie studiuje ochronę środowiska(1 rok) czy po tych studiach można zostać zatrudnionym w nadleśnictwie np. w leśnych szkółkach? czy jednak musiałabym studiować leśnictwo dodam ze na up w Poznaniu istnieje na kierunku ochrona środowiska specjalność ochrona środowiska leśnego.
Yazz
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2009, o 21:15

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: Yazz »

Myślę że dużo na I roku jest spraw związanych z leśnictwem i nie ma przeszkód żeby pracować w tej branży. Tylko to już zależy od tego co wymaga pracodawca.
Speteczki
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2012, o 18:46

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: Speteczki »

cześć dziewczyny.
Jestem na I roku inżynierii środowiska i widzę, że nie poradzę sobie z matematyką. Na politechnice jest jak dla mnie za wysoki poziom. Czy na ochronie środowiska na uniwerku matma jest na niższym poziomie? Np na gdanskim jest tylko 1 semestr. Nie wiem, jak tu się zorientować, czy dałabym z nią radę. Jestem przeciętna z matmy, w szkole miałam podstawową i sobie radziłam.
karolgrzelak10
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2015, o 11:58

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: karolgrzelak10 »

W pracy trzeba przestrzegać pewnych zasad, związanych ze środowiskiem jak i z bezpieczeństwem na stanowisku. Kursy bhp powinny odbywać się cyklicznie.
zocha88
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, o 10:40

Re: ochrona środowiska, a praca

Post autor: zocha88 »

Zawsze bardzo chciałam studiować ochronę środowiska, ponieważ bardzo interesuje mnie ta tematyka. Ostatecznie zapisałam się na ten kierunek dopiero jako studia podyplomowe na WSKZ [mod] i w sumie to była dobra decyzja. Podwyższyłam swoje już posiadanie kwalifikacje i aktualnie pracuje w biurze projektowym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości