Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: egocentryk »

zlozyl juz ktos na Frycza ?
K_J
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2016, o 13:36

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: K_J »

Cześć, zapraszam zainteresowanych kupnem książek do matury z biologii i chemii
olx.pl/oferta/ksiazki-do-matury-rozszerzonej-z-biologii-i-chemii-CID751-IDgzVHf.html
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: JanJensen »

To fake czy prawdziwy entuzjasta nauki? Od marca się nie logował, a szkoda. Jestem ciekaw jak Ci poszło Mateusz.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: Loa_Loa »

Joteczka, jakbym miala 75 procent to bylby sukces

Joteczka
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2014, o 21:16

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: Joteczka »

Loa_Loa,
oj. Ufam, że i Tobie się uda
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: Loa_Loa »

Joteczka, jeszcze nie dzięki. Podziękuję Ci, jak uda mi się poprawić w przyszłym roku Takie głupie błędy zrobić, ale ucząc się 2 tyg do matury poprawiłam swój beznadziejny wynik o ponad 20%.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: nika0645 »

Mi się udało po roku siedzenia w domu poprawić o te niezbędne parę procent biologię tak więc nie poddawać się i do dzieła!
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: kardiogirl »

ktoś może chce odsprzedać konto rejestracyjne do warszawy ?
katarzyna0077
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2018, o 20:47

Re: Poprawa matury i dostanie się na medycynę-komu się udało

Post autor: katarzyna0077 »

moja historia: pierwsza matura w 2016r. wyniki: bio-65% chem-57% jednym słowem tragicznie i przekreślone szanse na lekarski, szok, płacz, depresja, gap year w domu, ostra nauka i druga matura w 2017r. wyniki bio:82% a chem:95% więc jak widać można i da się to zrobić niestety przyznaję że gap year był najgorszym okresem w moim dotychczasowym życiu, czułam się tak jakbym już umarła, nie wiedziałam czy uda mi się poprawić na tyle żeby dostać się na wymarzoną medycynę, czy wystarczy mi punktów na stacjonarne, co będzie jak znowu się nie uda tak bardzo pragnęłam iść na lekarski, że nie wyobrażałam sobie żadnej innej opcji, z chemii chodziłam na korki do mega wymagającej profesorki i robiłam od niej tysiące zadań, a z bio cisnęłam sama, choć łatwo nie było, ogólnie podstawą świetnego przygotowania jest robienie samemu arkuszy maturalnych, wszystkich jakie wpadną w ręce, a te z cke to na pierwszym miejscu i kilkanaście razy i dokładnie wczytywać się w klucz odpowiedzi i to cała tajemnica sukcesu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości