Co to za ogranizm?

Fotografia przez mikroskop - nasze zdjęcia i filmy; obróbka zdjęć na komputerze, programy do edycji, stackowanie; konkursy mikrofotografii;
leoo
Posty: 70
Rejestracja: 19 gru 2011, o 09:00

Re: Co to za ogranizm?

Post autor: leoo »

Dzieki! Pozdrawiam
BartoS81
Posty: 258
Rejestracja: 2 lut 2010, o 20:53

Re: Co to za ogranizm?

Post autor: BartoS81 »

Kurcze nigdy go nie spotkałem
BartoS81
Posty: 258
Rejestracja: 2 lut 2010, o 20:53

Re: Co to za ogranizm?

Post autor: BartoS81 »

To ja też dorzucę pytanie, zdjęcie takie sobie.
To takie muszki, zaatakowały mnie nad Bałtykiem masowo i opanowały cały pokój, w ogóle ich widać nie było, chyba że się przyjrzałeś. Obłaziły całą pościel, dywan, firanki, okna, meble oraz ludzi. Objawiały się tym, że wszystko cię swędziało a widać ich nie było. Wymiary to gdzieś od 2 do 3 milimetrów.

Wie ktoś co to za potwory ?
Załączniki
wy11.jpg
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Co to za ogranizm?

Post autor: planapo »

Meszki.?
BartoS81
Posty: 258
Rejestracja: 2 lut 2010, o 20:53

Re: Meszki

Post autor: BartoS81 »

Hmm być może jest to jakiś przedstawiciel meszkowatych, aczkolwiek te meszki które znam są większe i kąsają, te nie kąsały tylko swędziały", żadnych znaków na ciele, nic czerwonego.
Przeczesałem google grafikę meszki lub blackfly i niezbyt mi to pasuje, może to jakaś specyficzna odmiana, lub wczesne stadium nie wiem.
psychofuck
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2016, o 16:03

Wciornastek

Post autor: psychofuck »

Może to wciornastek.
BartoS81
Posty: 258
Rejestracja: 2 lut 2010, o 20:53

Thysanoptera

Post autor: BartoS81 »

Po przeczesaniu internetu odnalazłem prawie identycznego jak mój oznaczonego jako Thrip (Thysanoptera), nie mogę podać linku bo to jakiś portal zdjęciowy wymagający logowania. Sądzę, że masz rację, dziękuje
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości