Problemy z dobraniem szkieł

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Inepction
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2018, o 21:20

Problemy z dobraniem szkieł

Post autor: Inepction »

Otóż witam, mam problem z dobraniem szkieł. Noszę okulary praktycznie od dziecka i miałam wadę niezmienioną przez 15 lat na lewym oku (+2.00 cylindra ze sferą - 0,5). Ostatnio byłam zmuszona zmienić okulary, ponieważ mi się zepsuły. Dostałam nową receptę z zmienionym lewym okiem na +2,5 bez sfery. Tutaj zaczyna się mój problem, chodziłam z miesiąc w tych nowych okularach, oko mnie bolało, ale wszyscy mówili, że to kwestia przyzwyczajenia. Poszłam po pewnym czasie do optyka, który zaproponował mi on zmianę szkiełek na stare, tylko moje oko teraz odzwyczaiło od tych starych okularów i czuje się w nich tak samo źle. Nie mam pojęcia, czy lepiej teraz jest zostawić stare szkła, czy może zainwestować w nowe. Widzę w nich praktycznie tak samo po dłuższym czasie noszenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości