Plastry antykoncepcyjne

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Nessa1
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2017, o 16:07

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Nessa1 »

Ja stosowałam plastry i byłam bardzo zadowolona.
Farbka

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Farbka »

dla mnie plastry byly koszmarem, brzydkie nieestetyczne i mialam duze krwawienia
Kocica

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Kocica »

Mialam plastry przez krotki czas chyba 3 miesiace dokladnie. Ogolnie nie bylam zadowolona. Nie mialam wogole okresu a raz mi sie odkleil w polowie i nie mialam pewnosci czy dziala jak powinien i czy odklejenie sie czesciowo nie oslabilo jego dzialania, a ten brak okresu powodowal u mnie strach nie z tej ziemi Przeszlam na tabletki belara i z nich jestem zadowolona w 100%
Awatar użytkownika
Bianconiglio
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2017, o 09:36

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Bianconiglio »

Każdą metodę antykoncepcji powinnaś przedyskutować przede wszystkim z ginekologiem. Każdy organizm jest inny, to że koleżanka bierze hormony w takiej czy innej postaci i czuje się świetnie nie oznacza, że u Ciebie będzie podobnie. Tutaj nie ma co w artykułach napisali, że jest lepsze, ale co jest dla Ciebie lepsze. To Ty będziesz ją stosowała, a nie naukowiec przeprowadzający badania:)
Słonce23
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 20:36

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Słonce23 »

W mojej ocenie skoro ma to prowadzić do antykoncepcji to jednak ingerencja jest silna i znacząca, silna ingerencja może wpływać na organizm, w końcu zmienia jego funkcjonowanie. Obecnie kontroluję cykl, stosuje tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, używam również prezerwatyw i żelu plemnikobójczego Contragel green. Kluczem jest nie ingerować w organizm, tylko poznać jego funkcjonowanie, zaprzyjaźnić się z naturą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości