Plastry antykoncepcyjne

dział forum seksuologii poruszający tematy kontroli narodzin oraz płodności. Rozmowy na temat metod i środków służących zapobieganiu ciąży oraz ich skuteczności i wpływu na organizm
Nessa1

Re: Plastry antykoncepcyjne

Post autor: Nessa1 » 16 paź 2017, o 16:15

Ja stosowałam plastry i byłam bardzo zadowolona.

Farbka

Post autor: Farbka » 25 lut 2018, o 10:57

dla mnie plastry byly koszmarem, brzydkie nieestetyczne i mialam duze krwawienia

Kocica

Post autor: Kocica » 25 lut 2018, o 11:08

Mialam plastry przez krotki czas chyba 3 miesiace dokladnie. Ogolnie nie bylam zadowolona. Nie mialam wogole okresu a raz mi sie odkleil w polowie i nie mialam pewnosci czy dziala jak powinien i czy odklejenie sie czesciowo nie oslabilo jego dzialania, a ten brak okresu powodowal u mnie strach nie z tej ziemi.. Przeszlam na tabletki belara i z nich jestem zadowolona w 100%

Awatar użytkownika
Bianconiglio

Post autor: Bianconiglio » 28 lut 2018, o 13:10

Każdą metodę antykoncepcji powinnaś przedyskutować przede wszystkim z ginekologiem. Każdy organizm jest inny, to że koleżanka bierze hormony w takiej czy innej postaci i czuje się świetnie nie oznacza, że u Ciebie będzie podobnie. Tutaj nie ma co w artykułach napisali, że jest lepsze, ale co jest dla Ciebie lepsze. To Ty będziesz ją stosowała, a nie naukowiec przeprowadzający badania:)

ODPOWIEDZ