Balsam do ciała czy mleczko?

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
enzo

Balsam do ciała czy mleczko?

Post autor: enzo » 15 lut 2017, o 13:56

Używacie mleczka do ciała czy balsamu? Co jest skuteczniejsze?

Marika89

Re: Balsam do ciała czy mleczko?

Post autor: Marika89 » 18 lut 2017, o 08:33

Według mnie balsamy do ciała, zwłaszcza takie jak te z oferty [mod] mogą być naprawdę bardzo skuteczne. Przy czym jednak oczywiście należy je stosować regularnie, aby zauważyć różnicę w stanie naszej skóry. Sama bardzo lubię produkty z Indigo, ponieważ nie tylko doskonale się wchłaniają, ale przede wszystkim świetnie nawilżają skórę, a co więcej pięknie pachną:)

marika1990

Post autor: marika1990 » 5 kwie 2017, o 13:30

Używałam już wiele balsamów do ciała i żadne nie spełniały moich oczekiwań. Skuszona jedna z reklam sięgnęłam po [mod] Jest to balsam do suchej skóry, w moim przypadku sprawdził się idealnie nawilża i odżywia ciało. W końcu znalazłam produkt, którego szukałam.

MartynaK90

Post autor: MartynaK90 » 12 kwie 2017, o 08:20

Używam tylko balsamów :) jakoś bardziej mi podchodzą

Janosikowa

Post autor: Janosikowa » 26 cze 2017, o 07:44

Ja wprost ubóstwiam Lotion do ciała od Lavery i to dla mnie złoty środek :)

maja626

Post autor: maja626 » 27 cze 2017, o 13:09

Ja używam balsam naprawczy Babaria i jestem mega zadowolona :)

mirabelka30

Post autor: mirabelka30 » 27 paź 2017, o 14:58

Najbardziej lubię balsamy. Mleczka są dla mnie zbyt rzadkie, a maseł do ciała szczerze nienawidzę, bo są zbyt ciężkie, klejące i mam wrażenie, że zapychają moją skórę. Od wielu lat stosuję z przerwami balsam z dodatkiem oleju z wiesiołka (taki w białym opakowaniu). Kosztuje w granicach 12-15zł.

EWA1

Post autor: EWA1 » 14 lis 2017, o 08:08

Ja mam problem z jednym i drugim bo nie chcą mi się wchłaniać. Ostatni przerzuciłam się na zwykłe kremy do ciała i one spełniają moje oczekiwania.

Dooblerka

Post autor: Dooblerka » 16 lis 2017, o 13:06

Only balsam.

berta33

Post autor: berta33 » 4 sty 2018, o 22:44

A ja myślę, że najważniejsze jest to czy produkt jest naturalny. Najczęściej używam olejków do ciała. Teraz zaczynam się rozglądać za jakimś naturalnym balsamem do ciała, najlepiej silnie nawilżającym. Jak to w zimie moja skóra jest bardzo sucha. Podobno bardzo fajnie sprawdzają się też naturalne maski. Stosowałyście takie metody?

pantofelka

Post autor: pantofelka » 10 sty 2018, o 13:41

Czasami stosuje też oliwki- wszystko zależy co akurat mam w domu. Nie używam dużo, ale staram się regularnie i wtedy skóra jest bardzo ładna.

Awatar użytkownika
Bianconiglio

Post autor: Bianconiglio » 25 sty 2018, o 15:58

Używam wszystkiego: mleczka, balsamów, maseł, olejków, mgiełek. W zależności czego w danej chwili potrzebuję od produktu.
Mleczko: stosuję rano, przed ubraniem się, bo bardzo szybko się wchłania, więc nie muszę długo czekać zanim się ubiorę.
Balsam/masło: stosuję na noc, bo nie wchłania się tak szybko, ale za to dogłębniej nawilża moją suchą skórę.
Olejek: stosuję zaraz po wieczornej kąpieli, wcieram na jeszcze mokrą skórę, bo łatwiej się go rozprowadza. Nie stosuję wtedy innego kosmetyku.
Mgiełka: zazwyczaj stosuję latem, kiedy moja skóra nie jest tak bardzo przesuszona.

pomarancz_ka

Post autor: pomarancz_ka » 12 mar 2018, o 18:50

Ja mam tak samo, dlatego moja kosmetyczka pęka w szwach... wszystko zależy od pory roku, stanu skóry no i przeznaczenia kosmetyku. No ja popelnialam kilka sporych bledow pielegnacyjnych, dlatego wyladowalam z problemem suchej skory stop w gabinecie, bo doslownie nie dawal sobie rady z szorstkimi pietami, ale i sama podeszwa stopy ;/ W kazdym razie od czasu leczenia staram sie precyzyjnie i ostrożnie wybierac kosmetyki

ODPOWIEDZ