Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Mysz256
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2017, o 16:32

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: Mysz256 »

^Potwierdzam, słyszałam, widziałam

Dasz radę Alexander, nie ma tego złego - tak czy siak tytuł finalisty to dużo, nie spinaj sie i będzie ok!

A ja przeczuwam ze zrobiłam pare głupich błędów, nie było tragicznie, ale szczerze staram się myśleć o milszych rzeczach (i o tym że już niedługo zyskam jakikolwiek czas wolny i będę mogła grać w civilization, portal czy cokolwiek innego, i na ukulele, i w ogole bede szczęśliwym dzieckiem)

Gratulcje Robert! Mejla ci wysłałam i w ogole

W ogóle wielu jest wśród Was biologów-hobbystów? (Leśne dzieci, władcy mikroskopów i tak dalej) - nie samym kuciem gimbaza żyje, fajnie byłoby znaleźć czas na jakiś czat dla odludków", poznać ludzi
Alexander0702
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2017, o 12:43

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: Alexander0702 »

Dzięki za wsparcie!
Ja u siebie nie mam nawet osoby, która chce iść na biolchem, więc jest ciężko, ale w liceum będzie inaczej! I to, że zakuwam po nocach nie będzie wyjątkowe!

Zaopatrzyłem się w zbiory Witowskiego i muszę przyznać, że są świetne! Nie wiem jak to jest u Was, ale ja uwielbiam robić zadania zamiast kuć.
Zawsze to jakieś większe wyzwanie, bo nieraz
by udzielić odpowiedzi musisz porządnie ruszyć głową. Zostały mi jeszcze katorgi z parkami narodowymi i jakimś fragmentem z książki dla studentów ochrony przyrody.
RoberT2002
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2018, o 19:05

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: RoberT2002 »

Heloł,

w tym tygodniu ogłoszone zostały wyniki konkursu biologicznego- jestem laureatem !
90% zdobyłem-80% było wymagane,więc jestem zadowolony,Myszy również się udało zdobyć tak zacny tytuł laureata! Co tam u was ? Już znacie swoje wyniki ?
Natalija1033
Posty: 30
Rejestracja: 25 sie 2017, o 14:07

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: Natalija1033 »

Ja też jestem laureatem &#128525 Miałam najwięcej punktów w województwie (pround of myself) dodatkowo jestem laureatem w polskiego &#128524 i zeszłoroczną z matematyki. Jutro lub we wtorek powinnam mieć wyniki z chemii
Anilaja
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2017, o 16:08

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: Anilaja »

Mnie również się udało! Gratuluję Wam!
Alexander0702
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2017, o 12:43

Re: Konkurs kuratoryjny 2017/2018

Post autor: Alexander0702 »

Mi się niestety nie udało z laureatem, brakło mi czterech punktów
Ale finalista też jest niezłym tytułem choć ciągle czuje ten niedosyt no i za pare tygodni jestem zmuszony do pisania gimnazjalnego z przyrody i trochę mnie to przeraża. W małopolskim próg był 90%, jeszcze nie wiadomo ilu będzie laureatów, ale nie więcej niż 30. No cóż, jak to się mówi raz nad wozem rad pod wozem.
Gratuluje Wam wszystkim!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości