Alzheimer

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Dawo
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2006, o 02:01

Alzheimer

Post autor: Dawo »

Bardzo proszę o wszelkie informacji na temat choroby: Alzheimera. Z góry dziękuję wszystkim, którzy mi pomogą.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2006, o 21:21 przez Dawo, łącznie zmieniany 1 raz.
biotechnolog
Posty: 154
Rejestracja: 12 kwie 2006, o 13:05

Re: Alzheimer

Post autor: biotechnolog »

Nie jestem w tym specjalistą, ale spróbuję dodać coś od siebie. Choroba Alzheimera może zostać wywołana dużą zawartością glinu w organiżmie człowieka. Bardzo dużo jest go w liściach herbaty. Glin jest pierwiastkiem, który dośc wolno asymiluje się w naszym organiżmie, jednak dodanie cytryny( kwas cytrynowy ) do herbaty przyspiesza cykl asymilowania się glinu w naszym organiżmie co wywołuje chorobę Alzheimera. Mam nadzieję, że trochę pomogłem .


moderator: hehehe sam jestem dyslektykiem ale nie mogłem sie powstrzymac.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2006, o 21:24 przez biotechnolog, łącznie zmieniany 1 raz.
bagatha

Re: Alzheimer

Post autor: bagatha »

naprawde jest tego sporo
Czaoszesq
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2017, o 16:24

Re: Alzheimer

Post autor: Czaoszesq »

Dawo pisze:
11 maja 2006, o 21:03
Bardzo proszę o wszelkie informacji na temat choroby: Alzheimera. Z góry dziękuję wszystkim, którzy mi pomogą.
Proszę bardzo -)

Odkryto gen powodujący Alzheimera – jest sposób aby go wyeliminować
Zespół naukowców z Kalifornii zidentyfikował gen, który jest głównym czynnikiem rozwoju choroby Alzheimera. Co najważniejsze, stworzyli sposób jego naprawienia na modelu ludzkich komórek.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości