Jaki prezent na chrzciny?

Maciej474

Re: Jaki prezent na chrzciny?

Post autor: Maciej474 » 27 sty 2018, o 13:07

Myślę, że obecnie pieniądze są najlepszym prezentem. Rodzice będą wiedzieć, co z nimi zrobić. Ewentualnie jakiś drobiazg.

Awatar użytkownika
Rabbit Heart

Post autor: Rabbit Heart » 27 sty 2018, o 13:37

Moim zdaniem pięknym prezentem byłaby szklana kula - pozytywka. Bardzo podobają mi się takie rzeczy.

Kocica

Post autor: Kocica » 25 lut 2018, o 15:58

Zalezy jakie duze dziecko... mozesz kupic jakas zabawke interaktywna albo kronike na zdjecia a moze srebrny łancuszek? Ja jak szlam na chrzciny do 10 miesiecznego chlopca to kupilam wlasnie srebrny lancuszek z aniolkiem, maly samochodzik i chyba ze 20 balonow :D Balony kupilam na necie, bo taniej wychodzily i do tego banki mydlane bo maly je uwielbia :D

pomarancz_ka

Post autor: pomarancz_ka » 14 kwie 2018, o 17:11

Dokladnie - to zalezy od wieku i tego w jakiej roli sie idzie na uroczystosc, ale chyba zawsze jednak dobrze sie sprawdzi kasa - rodzicom na pewno sie przyda takie wsparcie, a jako dodatek siostra kupila ostatnio delikatny kocyk z salonu agaty - bardzo mieciutki, w fajnym turkusowym kolorze

Helpy

Post autor: Helpy » 21 sie 2018, o 14:43

byłam miesiąc temu na chrzcinach kupiłam smoczek z kryształu Swarovskiego był piękny

ODPOWIEDZ