Olimpiada chemiczna przygotowania od 1 klasy

Wzajemna pomoc osób przygotowujących się do olimpiady chemicznej. Wykaz niezbędnych materiałów. Opis atmosfery panującej na egzaminach.
Kropka9602
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:59

Olimpiada chemiczna przygotowania od 1 klasy

Post autor: Kropka9602 »

Witam!
Otóż aktualnie jestem w 3 klasie gimnazjum i w przyszłości chciałabym się zmierzyć z Olimpiadą Chemiczną. Myślałam trochę nad biologiczną, ale nie przekonuje mnie ta praca badawcza i poza tym chemię bardziej umiem ( na poziomie gimnazjum oczywiście). Startowanie w 1 klasie chyba nie ma sensu, czy się mylę? A jeśli startowałabym w 2 i to tak na poważnie, to czy nauka od teraz ma sens? Chodzi mi tylko czy warto, proszę nie pisać Odpocznij sobie w wakacje itd, ponieważ nauka chemii to nie jest dla mnie żadna katorga, a wręcz to lubię:) Od kiedy powinnam rozpocząć przygotowania?
plew99
Posty: 16
Rejestracja: 5 lis 2017, o 00:48

Re: Olimpiada chemiczna przygotowania od 1 klasy

Post autor: plew99 »

Moim zdaniem im szybciej zaczniesz tym lepiej, wakacje to najlepszy czas na naukę do olchemu, w trakcie roku szkolnego różnie bywa z czasem. Tez sadzilem ze branie udziału w 1 klasie nie ma sensu, ale z biegiem czasu stwierdzam ze w sumie mogłem zacząć w 1. Skoro jesteś po egzaminie gimnazjalnym moim zdaniem spokojnie możesz zająć się przygotowaniem do olimpiady. Prócz tego przeczytaj co napisałem Ci na priv .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości