Wyższa Szkoła Mazowiecka - Mazowiecka Uczelnia Medyczna

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Solek

Wyższa Szkoła Mazowiecka - Mazowiecka Uczelnia Medyczna

Post autor: Solek »

hej.

kto z Was na farmacje na wyższą szkołę mazowiecką? chce tam isc, moja kuzynka studiuje tam fizjoterapię i mowila, ze mają wysoki poziom, duzo zajęć praktycznych i wypiosażone pracownie.
kassol
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2017, o 20:53

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: kassol »

ja studiuję pielęgniarstwo na WSM i też bardzo mi się podoba. Jestem na 4 roku i chwalę sobie zajęcia, atmosferę i ludzi, zktorymi studiuję.
cherrylady
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2017, o 17:40

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: cherrylady »

Pierwsze słyszę, że jest tam farmacja.
Reklama uczelni?
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: ryniofit8000 »

bo tam nie ma farmacji
Solek

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: Solek »

słyszałam, że w tym roku mają otworzyć farmację na wsm a chciałam właśnie tam iść, mam dobre opinie o wsm. poczekamy, zobaczymy.
Artur_WSM
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2017, o 16:27

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: Artur_WSM »

Nie polecam wyższej szkoły mazowieckiej. Mówię to z pełną świadomością.
Ja osobiście żałuje, ze tam jestem i zamierzam jak najszybciej zwijać się stamtąd.
Po pierwsze szkoła mieści się w śmierdzącym blaszanym kontenerze z przeciekającym dachem, po drugie szkoła ma długi i nie płaci wykładowcą wynagrodzenia, boje się że lada dzień przestanie istnieć i będę mieć masę kasy w plecy. A poza tym część wykładowców ( nie będę podawać nazwisk) są niekompetentni i zastanawiam się za co ja naprawdę place tyle kasy.

Jeśli maturzyści bądź technicy pragną studiować fizjoterapię/pielęgniarstwo odradzam wybierania się do WSM. Jest garstka wykładowców na których zajęciach można wynieść istotne wiadomości.
Wielu prowadzi zajęcia pod swoją specjalizacje, która przebiega obok tematu!
Spóźnienia niektórych wykładowców przekraczają 1,5 godziny. Resztę wykładu prowadzą na temat bezczelnego zachowania studentów, którzy nie czekali na ten wykład (oczywiście nie ma żadnej informacji o spóźnieniu wykładowcy) Na następnym wykładzie oczywiście wejściówka

Pani w dziekanacie nie potrafi wykonywać swojej pracy rzetelnie ani na czas!
Wiele osób, które chcą otrzymać jakieś pisma ze szkoły muszą czekać na nie po kilka miesięcy. Często są z błędami! Ich błędy doprowadzają do sporych problemów, które ich już więcej nie dotyczą i trzeba samemu je rozwiązywać. Nawet jeśli jest się miłym nie można się dogadać i załatwić sprawy bez usłyszenia pretensjonalnego tonu i niegrzecznych docinek w stronę studentów.
ulicka

Re: Wyższa Szkoła Mazowiecka

Post autor: ulicka »

Szkoła jakiś czas temu zmieniła nazwę i teraz to Mazowiecka Uczelnia Medyczna I ja z kolei mogę śmiało polecić. Studiowałam pielęgniarstwo ( niedług będę bronić pracę licencjacką). Niskie czesne, super wykładowcy. Generalnie nie mam zastrzeżeń i myślę już o studiach magisterskich też na MUM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości