UJ Farmacja

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: UJ Farmacja

Post autor: czekoladka9325 »

Zawsze jest szansa ze już nie bd listy 2 lata temu albo 3 nie pamietam dokładnie to we wrześniu pro spadł o 1pkt tylko w porównaniu porównaniu z lipcem i podobno tlyko parę osób przyjeli
pepeSz
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:19

Re: UJ Farmacja

Post autor: pepeSz »

Zacznę od tego, że nie chcę zbytnio odkopywać już dość starego tematu, ale męczy mnie kilka rzeczy.
Uno, oficjalnie na stronie UJ skala punktowa wynosi od 0-100. Tutaj widzę jakiś próg 151 - pytanie skąd ta liczba i jak obliczyć
Druga sprawa to nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale byłem święcie przekonany, że na UJ chemia liczy się razy 2 a biologia razy 1, a tu okazuje się, że oba są razy 1, co oznacza, że średnią z obu matur muszę mieć 70-80% (co niestety jest mało prawdopodobne )
No i rzecz ostatnia, do osób, które dostały się w poprzednich latach na farmację - jakie były wasze wyniki matur i które mieliście miejsce na liście
farmacmuj
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, o 19:54

Re: UJ Farmacja

Post autor: farmacmuj »

pepeSz pisze:
16 maja 2018, o 18:30
No i rzecz ostatnia, do osób, które dostały się w poprzednich latach na farmację - jakie były wasze wyniki matur i które mieliście miejsce na liście
Jestem z pierwszego roku CMUJ Nie wiem, czy ta informacja się przyda, ale rekrutowałam się w 2017, dostałam się z pierwszej listy na 33 miejscu (95% chemia, 78% biologia). Lista miała wtedy chyba 160 osób (?) Ale wydaje mi się, że sporo osób przede mną też rezygnowało, bo dostali się na lekarski/stomę etc. Niestety nie wiem, jakie progi były finalnie
pepeSz
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:19

Re: UJ Farmacja

Post autor: pepeSz »

Dziękuję ci bardzo za info
Jak obliczałem dzisiaj chemię to wyjdzie mi między 70 a 80%, a biologię liczę na ponad 80%, więc może jednak się uda
Z tego co widzę i słyszę wiele osób mówiło, że w tym roku te matury były dość trudne, więc liczę na (względnie) niski próg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości