Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Ja jestem 94. Pan James Bond ma chyba jakies kompleksy? Rozumiem ze ty odpusciles? Przeczytalam watek od poczatku i pisales jak bardzo ci zalezy, a teraz co? Nie wszyscy maja taki slomiany zapal! Pomysl urodzil mi sie w 2017 roku dopiero, ale teraz juz jestem na dobrej drodze do sukcesu, a zaczynalam OD ZERA. Plus zaraz koncze jedne studia, nie mam nic do stracenia poza stówką. Czemu nie sprobowac ? I dlaczego uwazasz ze to zabawa? Przeciez wszystko jest do zrobienia tysiace osob rocznie pisze te egzaminy na 90% wiec czemu nie my? Po prostu trzeba sie w koncu dobrze przygotowac. Pozdro!
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Dokladnie, nikt za was zycia nie przezyje.
Zwlaszcza ze studia w Polsce stacjonarne sa w zasadzie bezplatne. Nie jest tak, ze zaczynacie kierunek I macie kredyt do splacenia. Nic tylko korzystac I probowac! Lepiej sprobowac, niz potem pluc sobie w brode.
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

moze nawet sie spotkamy na studiach haha kto wie jesli katowice wybierzesz no i jesli sie dostane ja tez zaczynalem dopiero teraz w kierunku medycyny dzialac

moj kolega zaczal w wieku 27 lat i nie narzeka.
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Moje motto od jakiegos czasu to lepiej późno niż za późno hahah
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Kamyczek przeczytalam tu gdzies ze ty juz masz dobry wynik albo ze sie takiego spodziewasz, wiec czemu chcesz jeszcze poprawiac? Chyba ze to ktos inny pisal
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Skoro pomysł narodził się nie dawno to ok.
Ja już 4x podszedłem. Nie mam żadnych kompleksów.
Powodzenia Wam życzę. Wszystko dla ludzi.
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

nie traktuje wyniku ok. 80% jako dobrego z chemii tym bardziej, ze zwalilem na calej linii takie proste bledy ktore popelnilem przez stres to ja nie wiem + 3 zadan nie zdazylem zrobic - slabe obycie z maturami w domku przerobilem ich 10 chyba i nie robilem ich na czas co jest bledem / spokojnie ta mature szlo napisac na 95%+ bo nie bylo tam jakichs super trudnych zadan d

a co do biologii to zaczynam sie jej uczyc od dzisiaj bo biole od zera jade i plan jest biola ok. 80% napisac a ta chemie poprawic na 90+


fajnie bylo by razem pojsc na studia takie 2 staruchy jak my XD
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

gdybym pisal ta mature na spokojnie w domu to by lekko bylo 95%+ jak nie 100% ale matura to nie jest robienie na spokojnie w domu tylko pod presją czasu niestety i do tego dochodzi stres, ktory u mnie powoduje ze iq mi nagle maleje o 50 chyba bo takie bledy proste co robilem to ja nie wiem.

przepraszam za double post ale nwm jak sie tu edytuje haha
zupan
Posty: 36
Rejestracja: 26 gru 2017, o 17:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: zupan »

to w domu też rób matury z zegarkiem
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

wiem zupan wlasnie taki mam zamiar d ja podobnie jak kolezanka dopiero sie pomysl narodzil w mojej glowie nie dawno, biologii nawet nie pisalem bo nic z niej nie umiem i zaczalem sie jej dzisiaj uczyc
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

boje sie biologii strasznie mysle ze 70% moze byc problem osiagnac (
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

A ja z chemii rozwiazalam tylko jeden arkusz i to ten z 16 maja XD ale i tak uwazam ze dobrze mi poszlo, nie spodziewam sie super wyniku, ale nie ruszylam w sumie tylko jednego zadania z elektroliza bo nie przerabialam tego co do biologii to goraco polecam wykupic kurs pana Lewinskiego Koles jest zarąbisty na prawde, a koszty niewielkie, duzo mniejsze niz korki, a w sumie uczy cie jeden z lepszych biologow w polsce
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

a szkoda bo zadania z elektroliza nie dosc ze szybkie do zrobienia, to latwe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości