Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

a polecisz cos kolezanko z biologii z zbiorow zadan ale nie jakis witowski tylko cos ala maturalne zadanka, z dobrze wyjasnionymi odpowiedziami, tak jakby z kluczem maturalnym
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Mozliwe, ale nawet nie wiedzialam co to ten faradaj XD
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

haha kurde serio szkoda bo z repetytorium z chemii gdzie to jest na szybko wytlumaczone to w 1 dzien bys sie nauczyla tego
SEM sie liczy Ekatody-Eanody (czyli wiekszy potencjal - mniejszy potencjal) chyba najprostsze zadanko na maturze

tak samo zapisac schemat ogniwa prosta rzecz
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Niestety nic ci nie moge polecic ze zbiorow bo sama zadan prawie w ogole nie robilam, skupilam sie na zdobywaniu wiedzy, ten arkusz byl drugim jaki zrobilam w zyciu, tak samo jak z chemia XD ale na pewno polecam Waldemara i on tam ma zebrane wszystkie zadania z matur wszystkich i sa przydzielone do poszczegolnych dzialow, mozna je pobrac w pdf. Ale to ogniwo zrobilam i SEM zrobilam hahaha. A elektroliza to jedyne czego nie zdazylam, jeszcze dzien przed przerabialam pH i stale dysocjacji itp
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

jestes w fajnej sytuacji bo masz przerobiona biologie haha bedziemy starszyzna jesli sie dostaniemy na studiach takie dziadki
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Jak juz sie dostane to mam nadzieje ze po prostu nikt sie nie skapnie ze jestem starsza, ze nie bedzie po mnie widac XD
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

nie no rocznik 94 to juz tam pewnie siwe wlosy i zmarszczki wiec na pewno sie skapna
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

cos czuje ze juz nie zyje hahah
tomtom0
Posty: 24
Rejestracja: 13 paź 2017, o 18:09

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: tomtom0 »

poointhejar pisze:
17 maja 2018, o 07:04
Mam jeszcze ostatni rok mgr zupelnie odrebnych studiow w miescie, w ktorym i tak nie ma zadnego uniwersytetu medycznego. W sumie to od razu zakladalam ze bede to pisac w przyszlym roku ponownie. Lepiej miec kilka lat w plecy niz cale zycie martwi mnie, ze moge pisac w nowej formule, wydaje mi sie ze te arkusze sa trudniejsze, a nam juz troche odpuscili napisalam maila do CKE, mam nadzieje ze odpisza. I mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze ktos na 2019

Znajdzie się paru odpisali z CKE? Mnie się wydaje, że w 2019 po raz ostatni piszemy stara podstawę, ale nie jestem tego pewny, a lepiej wiedziec takie rzeczy
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Nie odpisali. mysle, ze trzeba zadzwonic.
Kamyczek: Siwe wlosy i zmarszczki ahahha
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

Da się na tym forum założyć grupę? Dodalo by się osoby co jeszcze stara piszą, szło by czasami pogadać czy cus
Kamyczek
Posty: 53
Rejestracja: 15 lis 2015, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamyczek »

pisz za rok jescze dzejms moze akurat siadzie xd
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

Eh, czytam te wasze posty i sama się zastanawiam co dalej zrobić. Pisałam w tym roku bio i chem 4 raz. Z biologii kompletnie nie wiem jakiego wyniku się spodziewać, może to być zarówno 60 jak i 80%. Jestem z rocznika 93 i skończyłam tylko pierwszy stopień studiów, nie wiem czy zaczynać mgr i próbować dalej walczyć z maturą czy zostać w domu kolejny rok. Co sądzicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości