Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Dyskusje dotyczące szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny chemii, a w szczególności jej podstaw, zmierzających do zrozumienia prostych relacji chemicznych
iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: iwantmore »

Zrobiłam wszytskie matury majowe z chemii ,więc proszę o rade co dalej mam robic ? matury treningowe, operonowskie ? Macie jakąs strone gdzie wszytskie matury są jakos poukladane wraz z odpowiedziami bo szukanie tych matur w google potem drukowanie zajumuje mi duzo czasu ktorego mam malo (
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: Lika »

Kolejne matury, jak już przerobisz wszystkie to możesz wrócić do tych majowych, a do tego robić też zadania ze zbiorów (jak jeszcze jakieś masz). ciągle ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Ale też z uiarem
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: DMchemik »

Zdecydowanie zająć się czymś przyjemniejszym, do matury trzeba podejść wypoczętym.
Martyns
Posty: 17
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:49

Re: Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: Martyns »

Można szukać też innych. Jak zrobisz wszystkie te, szukaj tych na oke.
Ćwiczenie to podstawa, jeżeli zbiory to tyle te pod maturę, ale tam znajdziesz zadania wycięte z matur więc to mija się z celem. Najlepiej rozwiązywać matury, bo one uczą schematycznego (niestety) myślenia, które na maturze jest niezbędne. Jak rozwiążesz ok. 50 arkuszy to będziesz wiedziała o co mi chodzi
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: ryniofit8000 »

możesz poszukać jeszcze egzaminów wstępnych na uczelnie
kk001

Re: Proszę o pomoc- pytanie odnosnie matur .

Post autor: kk001 »

Czy ja wiem ,czy drukowanie zajmuje dużo czasu. Idź do Punktu ksera. Zapłacisz grosze i zaoszczędzisz trochę czasu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość