Koszty utrzymania w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: photoshopek »

A myślicie, że da się utrzymać za 300 zł (bez kosztów mieszkania)?
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: wsedek »

Jadąc na zupach vifon i parówkach to spokojnie.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: attyde »

400 zł na miesiąc da się wyżyć, ale przy praktycznie zerowym wychodzeniu do knajp, kina etc, albo przy dużej ilości jedzenia z domu, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji, a dużo nie jem :p jak trzeba kupić jakieś ubranie, kosmetyki, to już dużo ciężej
a Teofilów polecam, nie ma żuli jak w Śródmieściu, a i dresów nie za wiele - jest to raczej osiedle starszych ludzi.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: rysieńka »

Jak to Limanka to nie Teofilów?!

Być może jest tak, jak mówicie, ale jak ja wędrowałam po Teofilowie, to mam mieszane uczucia.
Stare Polesie i Widzew w dzień jest spoko przynajmniej mi nigdy nikt nie zaczepił, chociaż mój kolega dostał w biały dzień po mordzie (później 2 tygodniowa hospitalizacja) W nocy po Starym Widzewie też można przejść bez uszczerbku na zdrowiu, ale bez chłopaka się tam nie zapuszczam

Za 300zł się da przeżyć, ale jeśli masz tak jak, czyli dużo jedzonka przywozisz z domu. Mi dochodzi 100zł, bo jestem wielką fanką słodyczy
amija

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: amija »

7magdalenka7 pisze:
10 cze 2014, o 16:32
- tak to uważaj na czerwone światła i jazdę bez biletu, bo raczej są bezlitośni i na słodkie oczka i przekonujące prośby nie chcą ustąpić i wlepiają solidny mandat.
O tak, czerwone światła to moja zmora! Bo bez biletu jeszcze nie zdazyło mi się jechać. Całe szczęście ze teraz nie trzeba stać w kolejkach na poczcie i płacić dodatkowej kasy za mandat, tylko mozna szybko puścić przelew przez stronę [mod] i mieć choć jeden problem z głowy.
masza19876

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: masza19876 »

Jeśli chodzi o mandaty to dużo słyszałam o płatnościach ich przez internet.
otylia2

Re: Koszty utrzymania w Łodzi

Post autor: otylia2 »

Uważaj jak będziesz parkować samochód, żebyś nie dostał niepotrzebnego mandatu. Możesz sobie wykupić np. miejsce parkingowe i wtedy będziesz mógł być spokojny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości