Lekarski a potem archeologia

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Awatar użytkownika
soczka
Posty: 63
Rejestracja: 2 lis 2015, o 18:33

Lekarski a potem archeologia

Post autor: soczka »

Witam, jestem obecnie na lekarskim na 2 roku ale w przyszłym roku chciałbym napisać maturę z historii i geografii (nauka od zera, choć w gimbie napisałem oba przedmioty na 100% i ogólnie je bardzo lubię) żeby na 4 lub 5 roku medycyny zacząć nowy kierunek archeologię. I teraz moje pytanie do osób piszących maturę z geo lub historii da rady w rok to ogarnąć. Czy da radę połączyć dwa kierunki ?
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: kliop »

Da radę połączyć pod warunkiem, że weźmiesz archeologię zaocznie (w zwykłym trybie zajęcia będą się pokrywać rano).
Awatar użytkownika
soczka
Posty: 63
Rejestracja: 2 lis 2015, o 18:33

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: soczka »

no właśnie myślałem na indywidualnym tokiem nauczania na archeologii (znajomi co ciągną teraz dwa kierunki to podostawali itn)
GoldenMercenary

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: GoldenMercenary »

Po archeologii raczej nic nie ma. Lepiej skupić się na tej medycynie.
Verill
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:07

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: Verill »

Archeologia + Medycyna? Skąd to połączenie? Pytam z ciekawości.
ismonema
Posty: 2
Rejestracja: 1 paź 2018, o 06:32

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: ismonema »

Połączenie ciekawe Ogólnie jak masz zapał do nauki i szybko Ci wchodziła historia to da rade
Awatar użytkownika
soczka
Posty: 63
Rejestracja: 2 lis 2015, o 18:33

Re: Lekarski a potem archeologia

Post autor: soczka »

na archelologi też są zajęcia z anatomii/ szkieletu a jestem po anatomii. Nie lubię medycyny a uwielbiam historię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości