Komputer i jego wplyw na pomieszczenie

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
HubertError
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 00:45

Komputer i jego wplyw na pomieszczenie

Post autor: HubertError »

Witam wróciłem mieszkać do pokoju w ktorym przez rok stały dwie maszyny do kopania kryptowalut jedna maszyna miala 8 kart graficznych dwa zasilacze troche ramu duze wiatraki ktore caly czas mieliły powietrze itd. Karty graficzne nowe 8gigowe lacznie bylo ich 16 na każdej karcie dwa wiatraczki. Moim pytaniem jest, czy te dwa duże zestawy maszyn wydzielały jakies związki chemiczne? Maszyn juz nie ma teraz ja tu śpię ale w pokoju jest dziwny zapach lekko przypominający woń plyty głównej z kurzem. Drugi raz juz jestem przeziebiony od kąd tu spie czasami boli mnie glowa. Mam wrażenie jakby pokój byl przesiakniety związkami chemicznymi ktore mi szkodzą. Zle mi sie tu śpi śpię duzo dłużej niz zanim sie tu wprowadziłem. Osoba ktorej powiedziałem o swoich odczuciach stwierdzila ze mam cos z głową nie tak. Mowilem ze trzeba chociaz umyć i pomalować sciany ale mi odmówiła. Prosze o waszą pomoc moze macie jakies materiały na ten temat. Jakie jest wasze zdanie przeczytalem tylko ze kurz moze miec jakies rodniki powodujace raka. Pomóżcie pozdrawiam
za_SK_t
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2018, o 22:32

Re: Komputer i jego wplyw na pomieszczenie

Post autor: za_SK_t »

Jeśli nie rozlały ci się kondensatory to możliwe że czujesz po prostu zapach spalonego kurzu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości