prezent dla mamy

Wszyscy o wszystkim ;) Nie bój się zadawać ważnych pytań i spróbuj swoich sił w luźnej rozmowie na każdy temat :P
Farbka

Re: prezent dla mamy

Post autor: Farbka » 26 lut 2018, o 09:09

Ja mojej kupilam portfel skórzany, bo wiem ze poprzedni niedawno jej sie rozwalil i byla zachwycona :D do srodka wsadzilam jeszcze zielony banknocik na wlasne widzi mi sie :D

daromaro90

Post autor: daromaro90 » 2 mar 2018, o 14:16

Ja przeważnie kupuje jakieś kosmetyki albo biżuterie.

Awatar użytkownika
nattygirl

Post autor: nattygirl » 8 mar 2018, o 19:20

ja swojej mamie kupiłam prezent: okulary przeciwsłoneczne na lato i zegarek - była bardzo zadowolona:)

pomarancz_ka

Post autor: pomarancz_ka » 10 mar 2018, o 14:02

A moze najlepiej zapytać - czego aktualnie potrzebuje. Kazda kobieta ma jakies ukryte i bieżące potrzeby... taka prawda. Mi mama powiedziala wprost - marzę o nowej zastawie kawowej, bo ta nasza to jest jeszcze prezent ślubny od teściowej ;p nie ogarnelam w sumie ile to bylo lat temu, ale sporo.... zamowilam w promocyjnej cenie zastawe z salonu - dostawa na czas - prezent dany przed samymi urodzinami tak zeby na imprezce serwowala kawe i ciacho juz w nowej zastawie ;)

Adix21

Post autor: Adix21 » 15 mar 2018, o 12:53

Moja mama ostatnio kupiła sobie nowe łóżko do sypialni więc wpadłem na pomysł, że oryginalnym prezentem będzie kołdra i pościel. Postanowiłem skorzystać z usług sklepu i udało się. Mama była przeszczęśliwa.

ferek

Post autor: ferek » 26 mar 2018, o 22:26

A coś z ubrań? Robicie takie prezenty? Czasami można by wybrać coś ładnego dla kogoś, jeśli tylko zna się jego rozmiar. Patrzyłam na sklep. Tam można dostać sporo fajnej odzieży. Kupowaliście tutaj coś na prezent?

mirro77t

Post autor: mirro77t » 18 kwie 2018, o 11:59

Ciekawe opcje na dobrej jakości prezenty dla mamy. Według mnie kwiaty to dobra opcja na prezent ! :)

biologiczna

Post autor: biologiczna » 26 kwie 2018, o 09:16

Ja swojej mamie kupuję perfumy albo książki i jest zachwycona.

dorota1

Post autor: dorota1 » 21 cze 2018, o 19:51

mojej mamie w tym roku na dzień mamy kupiłam elegancką torebkę. Szukając inspiracji korzystałam z tego poradnika: [mod] i dzięki temu znalazłam idealny prezent dla mamy. Moja mama jest bardzo praktyczną osobą i rzadko jej się zdarza robić sobie przyjemność i kupować coś tylko dla siebie. Pomyślałam więc, że elegancka jasna torebka na pewno ją ucieszy i przyda się na jakieś specjalne okazje lub wyjścia z przyjaciółmi.
Drugim rodzajem prezentów które zawsze ucieszy moją mamą jest książka. Moja mama każdą wolną chwilę spędza nad książką więc zawsze jak tylko mam okazję to staram się kupić jej kilka nowości. Szczególnie lubi czytać biografię.

laskowY8

Post autor: laskowY8 » 25 cze 2018, o 11:52

perfumy z zestawek kawy z syropami kawowymi

ardźina

Post autor: ardźina » 1 lip 2018, o 09:19

Na dzień mamy kupiłam jej torebkę w reserved a później na imieniny książkę "Kwiat pustyni".

ODPOWIEDZ