II rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Loki23
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2015, o 20:32

Re: II rok

Post autor: Loki23 »

Warto się starać o przedtermin z biochemii.Ja osobiście uważam, że był prostszy niż jedynka. Aby móc na niego pójść wystarczy, że zdasz każde koło w pierwszym terminie. Możesz też iść na zerówkę z fizjo. Ale czy się opłaca nie będę się wypowiadać. Napiszę tylko tyle, że dwa lata temu pytania z zerówki powtórzyły się w jakiś 80% a w tym roku przedtermin przerósł procentowo więcej osób niż pierwszy termin.
chemik987
Posty: 96
Rejestracja: 13 lip 2016, o 17:51

Re: II rok

Post autor: chemik987 »

Na 2 roku jeśli przedtermin to tylko z histologii ale ciężko go dostać(1 osoba na grupe histologiczna) w tym roku ze wzgledu na nowy egzamin ci co go mieli wygrali życie i to zdecydowanie, natomiast na reszte przedmiotów szkoda życia na nie, jak dla mnie to z biochemii byl poziom porównywalny a dużo wiecej czasu na nauke masz(ja zrezygnowalem z przedterminu i jak się potem okazalo bardzo dobrze na tym wyszedlem )za to z fizjo na przedterminie duzy odsetek osób nie zdal więc pewnie nie warto.
P.S. Zobaczysz ze pod koniec maja nie myślisz o egzaminach a ewentualnie o kolokwiach i egz praktycznym z mikrobiologii(jak nie o odpoczynku i juwenaliach )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości