Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kw99
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2018, o 23:58

Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: kw99 »

Moje wyniki to: biologia 73%, chemia 75%, matma podstawa 92%. Zarejestrowałam się już do Gdańska, Białegostoku i Lublina. Teraz zastanawiam się też nad Warszawą. Jak myślicie, którą z tych uczelni wybrać? Proszę o opinie o tych uniwersytetach
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: zielony25 »

Idz tam, gdzie masz blizej/wiecej znajomych/chlopaka/dziewczyne,

AFAIK, wszedzie jest Mloda Farmacja (czy jak sie to to teraz nazywa), jesli jestes zainteresowana.

A jak powiedziala moja znajoma, kazda uczelnia medyczna jest na swoj sposob pojebana.
cherrylady
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2017, o 17:40

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: cherrylady »

Jeżeli chodzi o Lublin to atmosfera na uczelni jest bardzo dobra. Nie spodziewałam się, że poznam tam aż tak fajnych ludzi. Moim zdaniem jest bardzo ciężko, ale jeśli prowadzący i katedry nie robią wielkich problemów to nie jest tak źle w kwestii zdawania
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: Piotrr »

jedź nad morze ja bym tak zrobił ale tylko bze względu na wielką wodę
W końcu lekarz
Pani_farmacja
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2017, o 09:07

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: Pani_farmacja »

Tak jak wyżej napisano, tam gdzie masz bliżej. Z autopsji mogę polecić Lublin, farmacja jest tu naprawdę super, katedry są w większości prostudenckie, ale wiadomo, znajdą się też te dziwne, jak to wszędzie.
O Gumedzie nie słyszałam dobrych opinii, dużo osób narzeka na to, że uczelnia jednak nie jest prostudencka i jest trochę wyścig szczurów (ale to już zależy od samego roku).
kw99
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2018, o 23:58

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: kw99 »

Lublin mam niestety najdalej, więc chyba odpada Najbliżej mam do Warszawy, na drugim miejscu jest Białystok. Niestety w Warszawie utrzymanie jest dość drogie, więc skłaniam się bardziej ku UMB. Znacie jakieś opinie o tym uniwersytecie?
mgr_farm
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:24

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: mgr_farm »

Masz niezły wynik. Nie idź na farmację. Ten zawód to upokorzenie finansowe, moralne i każde inne.
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: zielony25 »

Słabo agitujesz, bo nadal chętnych na farmację jest dużo.
mgr_farm
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:24

Re: Jaką uczelnię wybrać? Opinie o uczelniach

Post autor: mgr_farm »

Jaki z tego wniosek? ludzie nie wiedzą w co się pchają
ja nie odradzam, ja po prostu informuję z czym to się je: z frustracją, niskimi zarobkami, wypaleniem zawodowym po kilku miesiącach, latach, itd itd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość