Wybór kierunku

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Coudy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2018, o 19:10

Wybór kierunku

Post autor: Coudy »

Witam. Tak jak w temacie mam do wyboru studiowanie biologii w tym biologia ogólna i biologia medycyny lub biotechnologia na UWM w Olsztynie. Preferuje biologie ogólną jednak z tego co czytam prace po tych studiach jest ciężko znaleźć cóż po każdym z tych kierunków znalezienie pracy jest ciężkie ale skupiam się na biologii ogólnej. Ma ktoś może jakieś z tym doświadczenie? Nie pytam co będzie na wykładach i czego mam się spodziewać bo dokładnie wiem czego się spodziewać. Chodzi mi konkretnie jak jest z pracą w Polsce po takim kierunku i co lepiej wybrać pod tym względem -biologia ogólna, -biologia medycyny, -biotechnologia? Do 20stego mam czas żeby wysyłać papiery.
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Wybór kierunku

Post autor: Rabbit Heart »

Jeśli chodzi o szukanie pracy, to myślę, że po każdym z tych kierunków będzie ciężko, jeśli nie wykażesz własnej inicjatywy podczas studiów. Dlatego najlepiej będzie, jeśli wybierzesz to, co najbardziej cię interesuje.
Coudy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2018, o 19:10

Re: Wybór kierunku

Post autor: Coudy »

Rozumiem. Podczas mojego nauczania angażować się we wszystko co się da. Oczywiście z sercem. W takim wypadku wybiorę biologię. Najbardziej mi odpowiada. Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Wybór kierunku

Post autor: Rabbit Heart »

Też bym na twoim miejscu zdecydowała się na biologię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości