szumy w uszach

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: szumy w uszach

Post autor: ulala »

Kaamil pisze:ja używam i żyję, tylko nie można wpychać ich zbyt głęboko, woskowina zostaje na nich w większości
nie wiem czy nawet jeśli byłaby to prawda, to czy ktoś mógłby od tego umrzeć po prostu zaciekawiło mnie to
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: szumy w uszach

Post autor: york »

ostatnio przed wizytą u laryngologa, stwierdziłam, że nie wypada iść z niewyczyszczonymi uszami, więc wyczyściłam je patyczkami i usłyszałampatyczki są przeznaczone tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego", dodał jeszcze, że szczególnie tyczy się to w przypadku wyjść na basen, gdzie czyszczenie patyczkami może doprowadzić do różnych przewlekłych schorzeń, po wizycie nie używam już patyczków
biolek5
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2018, o 15:53

Re: szumy w uszach

Post autor: biolek5 »

Szumy w uszach to powazny problem. Na pewno nie mozna tego bagatelizowac. Wiem, ze taki suplement [mod] jest dosc popularny dzisiaj i mozna przeczytac o nim w internecie. Stosowaliscie takie suplementy? Warto sprobowac sobie pomoc z tym problemem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości