Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jarosz99
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2016, o 10:43

Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Post autor: jarosz99 »

Nie mogę się zdecydować, w którym mieście lepiej studiować lekarski lub lek-dent. Może się ktoś wypowiedzieć o poziomie tych uczelni? Z tego co szukałem to Łódź zbiera bardzo dobre opinie wśród studentów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Post autor: Mårran »

O żadnej z tych trzech uczelni nie ma jakichś dramatycznych opinii typu Mordor. Tak więc musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: jak najbliżej domu czy jak najdalej? Jakie miasto lubisz? Gdzie idą lub nie idą znajomi? Ja brałabym Łódź, bo blisko centrum.
Pani Buka
jarosz99
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2016, o 10:43

Re: Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Post autor: jarosz99 »

Najbliżej mam do Lublina, ale właśnie słyszałem, że poziom jest niższy niż na innych uczelniach, a do tego jest sporo zamieszania z systemem modułowym.
Awatar użytkownika
Elsa
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2015, o 02:00

Re: Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Post autor: Elsa »

Wybierz tę uczelnię, do której masz bliżej.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Lek/ Lek-dent - Łódź vs Białystok vs Lublin

Post autor: David »

jarosz99 pisze:
5 lip 2018, o 20:51
Najbliżej mam do Lublina, ale właśnie słyszałem, że poziom jest niższy niż na innych uczelniach, a do tego jest sporo zamieszania z systemem modułowym.
Poziom jak poziom, każdy albo s.a do swojego gniazda albo wręcz przeciwnie, uważa że w ich gniazdach nie ma kup .

A problemy z systemem modułowym często robili sobie sami studenci.
lykorz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości