Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: mikson »

Witam
Studiowałem rok niestacjonarny lekarski we Wrocławiu(ukończyłem rok ,niestety mam anatomię we wrześniu).Dostałem się na stacjonarną stomę na śum.Czy mogę liczyć na przepisanie tej anatomii po zdaniu we wrześniu oraz innych przedmiotów?
angelika1793
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2018, o 23:52

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: angelika1793 »

Zależy od kierownika danej katedry. Niektórzy przepisują jedynie wtedy kiedy z danego przedmiotu ma się 4,0 i w górę, a niekiedy nie robią problemu i jak się godziny zgadzają to przepisują. Anatomie z 3,0 raczej nie przepiszą, ale zawsze warto się zapytać i wziąć z sekretariatu ten świstek z oceną bo może akurat się uda
Awatar użytkownika
Htcobakel
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2015, o 00:49

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: Htcobakel »

W Zabrzu jeżeli się nie mylę, to wszystko obecnie przechodzi przez dziekanat, a nie kierowników katedr (zmieniono tak po wielu skargach). Ocena chyba nie ma znaczenia, jeżeli zaliczone, to powinni przepisać.
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: mikson »

a wiesz czy biofizyke przepisują w Zabrzu? Bo ponoć straszna
Awatar użytkownika
Htcobakel
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2015, o 00:49

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: Htcobakel »

Czego nie rozumiesz w słowach wszystko obecnie przechodzi przez dziekanat, a nie kierowników katedr"? Jeżeli studiowałeś lekarski, to powinni przepisać. Tak swoją drogą, to biofizyka się zmieniła od dwóch lat. Nadal trzeba robić czasochłonne sprawozdania i się uczyć na wejściówki, ale egzamin jest już lajtowy.
Awatar użytkownika
Htcobakel
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2015, o 00:49

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: Htcobakel »

Dziekanat patrzy tylko na przedmiot i zakres materiału. Więc jeżeli wszystko się zgadza, to dla nich nie ma różnicy czy przepisujesz mały czy duży przedmiot.
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: mikson »

Htcobakel pisze:
7 sie 2018, o 17:11
Czego nie rozumiesz w słowach wszystko obecnie przechodzi przez dziekanat, a nie kierowników katedr"?
Ok dzięki za odpowiedź.Jestem właśnie po rozmowie z dziekanem

btw.wrzuć na luz troche
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: fenytoina »

I co, jak u cb bedzie z tym przepisywaniem? Dowiedziales sie czegos konkretnego?
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: mikson »

Przepiszą biofize,chemię,biologię .Anatomii nie przepiszą co dla mnie jest troche dziwne
Awatar użytkownika
Htcobakel
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2015, o 00:49

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: Htcobakel »

Witamy na ŚUMie. Częste dziwne decyzje, argumentowanie bo nie itp. Wielokrotnie to powtarzałem, że od strony organizacyjno - administracyjnej ta uczelnia to porażka. Każdy, kto miał większy kontakt z dziekanatem Ci to potwierdzi.
mikson
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:11

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: mikson »

Mam przynajmniej nadzieję ,że atmosfera będzie przyjazna i ludzie zgrani
Awatar użytkownika
Htcobakel
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2015, o 00:49

Re: Przeniesienie na stome do Zabrza 2018

Post autor: Htcobakel »

Studenci są w większości bardzo spoko, bardzo sobie pomagają. Nie czuć wyścigu szczurów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości